Rüyada Çan Görmek-Rüyada Çan Sesi Duymak

Rüyada çan görmek, rüyada keçi çanı görmek, rüyada çan kulesi görmek, rüyada koyun zili görmek, Rüyada çan sesi duymak, rüyada deve çanı görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çan Görmek

Rüyada çan görmek, kişinin çevresinde her hareketine bir yorumda bulunan, her sözünü mutlaka irdeleyen ya da her yaptığı davranışı en küçük ayrıntısına kadar eleştiren bir kimsenin hayatında bulunması anlamına gelir. Rüyada çan gören kişi, kendisi ile ilgili bu kadar olumsuz konuşan insandan mutlaka etkilenir ve özgüveni de bir düşüş yaşar.

Rüyada keçi çanı görmek, kişinin şehir hayatında yaşamaktan sıkıldığına, şehir hayatının onu huzursuz ettiğine ve bu şekilde yaşamaktan fazlasıyla bunaldığına işaret eder.

Rüyada Çan Kulesi Görmek

Rüyada çan kulesi görmek, kişinin manevi olarak eksildiği anlamına gelir. Dünyevi şeylere yüzünü dönen kişinin aslında maneviyata sırtını döndüğüne ve bu dönüş ile ruhsal olarak aslında içten içe acı çektiğine işaret eder.

Rüyada deve çanı görmek, kişinin bir sözde ya da bir adak adadığına ama bu sözlerini yerine getirmediğini hatırlatır. Kişi bir olayın gerçekleşmesi ya da gerçekleşmemesi için bir dilekte bulunmuş, bu dileği istediği gibi olmuş ama vaat ettiği şeyi yerine getirmemiştir.

Rüyada koyun zili görmek, hayata karşı her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen, her şeyi inceleyen ve küçük ya da büyük tüm sorunları kafasına takıp da uzun uzun düşünen kişi anlamına gelir. Kişi, bunu bir hastalığa dönüştürmeden önce bırakmalı ve de stres ve kaygı seviyesini ayarlamayı ayrıca kontrol etmeyi öğrenmelidir.

Rüyada Çan Sesi Duymak

Rüyada inek zili görmek, kişinin ailesi ile bağlarının zayıfladığı anlamına gelir. Ailesine vakit ayırmayan ya da onlara ayırabilecek herhangi bir vakti yaratmak için mücadele etmeyen ve ailesinden yavaş yavaş uzaklaşan kişiyi işaret eder.

Rüyada çan sesi duymak,  kişinin kendinden farklı düşüncede olan arkadaşları ile anlaşmakta sorun yaşadığına, farklı düşünceleri anlamakta zorlandığına ve empati yapmanın onun için mümkün olmadığına işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu