Instagram rozet nedir? Instagram rozetle para nasıl kazanılır?

Instagram rozet nedir ?

  • Instagram rozet canlı yayın açtığınız da para kazanmanızı sağlar.
  • Bu sistem şuanda deneme aşamasında bir çok hesapta açılmış durumda. İçerikleriniz Instagram ilkelerine uygunsa ve hesabınız içerik üreticileri veya işletme hesabı aktif ise 10 bin üstü takipçiniz bulunyorsa rozet sisteminin açılma durumu yüksektir.

• Rozet nasıl açılır sorunun yanıtı işte burda! Instagram hesap özeliğinin sekmesinden tıklayıp içerik üreticisi alanına girip bu noktadan sonra sizi rozetler sistemi karşılıyacaktır.Instagram Sözleri  Instagram rozet nedir? Eğerki rozet özelliğini göremiyorsanız ya yanlış giden bişey vardır yada rozet sistemi şuanda sizde aktif değildir.

Instagram rozetle para nasıl kazanılır?

• Instagram aktif kullanan kişiler yaptığı yayınlar sayesinde rozetlerle para kazanma imkanları bulunmakta.

•İnstagram rozet yeni bi sistem olduğu için görevleri bulunmakta.şuanki durum 3 tane görev bulunmakta ayrıca yayın açtığınız da izleyicilerinde size rozet atma durumu bulunmakta. Görevler aşağıdaki gibi yapılması gerekir

1’inci görev: ilk görev 15 dakikalık canlı yayın açmanız gerekir. Bu görev gerçekleştirildi durumda 100$ kazanacaksınız.

Instagram rozet nedir?
Instagram rozet nedir?

2’inci görev: bu görev önceki görev dışında daha fazla bi kazanç sunuyor. Bu görev de ise bi kişiyle 30 dakikalık ortak canlı yayın yaptığınız durumda ise 150$ kazanacaksınız.

3’üncü görev: Son görev ise bi kere de yapılıp bitilecek bir görev değil , 4 haftalık süre içinde enaz haftada bi kere canlı yayın açmanız gerekiyor (4 hafta üst üste) yayın açtığınız durumda 250$ kazanacaksınız.bu görevin diğer görevler ayırtan bi özeliği bulunyor bu özellik şöyle 1’inci ve 2’inci görevler sadece bi kere mahsur yapıla bilir 3’üncü görev ise her 4 haftanızı bitiğinde yeniden yapılabilir. Instagram rozet nedir? ve bu platformdan gelir elde etmek isteyen influzer adayları içinInstagram rozetle para nasıl kazanılır? konusundan bahsettik

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu