Rüyada Çarşaf Giymek-Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada çarşaf giymek, rüyada siyah çarşaf giydiğini görmek, rüyada siyah çarşaflı kadın görmek, rüyada çarşaf giyip namaz kılmak, rüyada kara çarşaflı kadınla konuşmak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çarşaf Giymek

Rüyada çarşaf giymek, kişinin günlük hayatında karşılaştığı bazı sorunları gereğinden fazla büyüttüğüne, her şeyi çok düşündüğüne, diğer insanlara belli edemese bile kendi içerisinde sürekli sorunlar ile boğuştuğuna işaret eder.

Rüyada siyah çarşaf giydiğini görmek, kişinin en ufak sorunda bile abartıp her şeyi kendine dert edindiğine ve çabucak karalar bağladığına işaret eder.

Rüyada siyah cilbab giymek, kişinin geleceği ile ilgili endişe içerisinde olduğu anlamına gelir. Rüyada siyah cilbab giydiğini gören kişi, kaç yaşında olur ise olsun gelecekle ilgili ve de geçimini sağlamak ile ilgili kaygılar içerisinde olduğuna ve bunu çözmeye de çok yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada Siyah Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada siyah çarşaflı kadın görmek, kişinin bir yakının bir sağlık sorunu yaşayacağına ama bu sorunu da hem kendi çabası hem de çevresindeki insanların da desteği ile kolayca atlatacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada çarşaf giyip çıkarmak, kişinin yakın bir zamanda büyük bir yanlışın ya da büyük bir kazanın tam eşiğinden zar zor döneceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık birinin çarşaf giydiğini görmek, bir yakının hayırlı bir kısmet ile en kısa zaman içerisinde evleneceğine ve bu evliliğin de kişi için hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada çarşaf giyip namaz kılmak, kişinin manevi olarak kendin yıprattığına ve maneviyattan uzaklaştığı için de fiziksel olarak ağrılar hissettiğine işaret eder.

Rüyada Kara Çarşaflı Kadınla Konuşmak

Rüyada kara çarşaflı kadınla konuşmak, kişinin kendine söylemek istediği her şeyi bir başkasının ağzından duymasına işaret eder. Yani rüyada görülen çarşaflı kadının söylediği her şey aslında kişinin kendisine söylemek istediği sözler olarak yorumlanır.

Rüyada arkadaşının çarşaf giydiğini görmek, bir kişinin yakın bir arkadaşı tarafından hayal kırıklığı uğrayacağına işaret eder. Bu, hiç beklenmeyen bir insan tarafından yapılacak ve de kişiyi tamamen üzüntüye boğacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu