Hayal Kırıklığı İle İlgili Sözler-Hayal Kırıklığı Sözleri

Hayal kırıklığı ile ilgili sözler, hayal kırıklığı sözleri, hayal kırıklığı mesajları, sukutu hayal ile ilgili sözler, hayal kırılması ile ilgili laflar gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Hayal Kırıklığı İle İlgili Sözler

Hayal kırıklığı ile ilgili sözler söyleyerek kırıldığınız noktaları belirtebilir ve hayal kırıklığı laflarını söyleyebilirsiniz.

Hayal kırıklığı yaşadığım hangi olay var ise ya da hangi kişiler tarafından hayal kırıklığı yaşıyor isem hepsini bir bir aynı şekilde kıracağım.

hayal kırıklığı sözleri

İnsan bir kere hayal kırıklığı yaşadı mı bir daha o olayı unutamıyor ve bu hayal kırıklığının önüne hiçbir şey asla geçemiyor.

Hayal kırıklığının asıl sebebi; insanın bir başkasına haddinden daha fazla güvenmesidir aslında.

Kim kime ne kadar güvenirse onun tarafından da en az güveni kadar hayal kırıklığına uğrar ve güveni zedelenir.

Zarar gördüğüm her ne var ise ve her kim benim canımı yakmış ise o da mutlaka aynı şekilde hayal kırıklığına uğrayacaktır.

İnsan bir insana elbet yeter ama hayal kırıklığı yaşamış olan her insan muhakkak diğerleri ile arasına koca koca duvarlar örmekten asla vazgeçmez.

Hayal kırıklığı yaşadığım için kalbim çok kırıldı ve ben yaşanan diğer hiçbir şeyi bunun bir gram dahi ötesine koyamadım.

Aslında elimde ne var ya da ne yok ise hepsinin temel sebebi hayal kırıklığına uğramam ve bu hayal kırıklığının etkisini bir türlü üstümden atamamdır.

Hayal Kırıklığı Sözleri

sukutu hayal ile ilgili sözler

Hayal kırıklığı sözleri ve sukutu hayal ile ilgili sözler gibi en güzel sözler sizlerle;

İnsan bir kez çok güvendiği bir insan tarafından hayal kırıklığına uğradıktan ve o çok güvendiği kişi tarafından güveni kırıldıktan sonra bir daha asla eskisi gibi biri olamıyor.

Asıl hayal kırıklığının sebebi insanın ne kendini ne de bir başkasını çok fazla önemsemesi ve bu gereksiz önem duygusunun insanı yaralamasıdır.

Hayal kırıklığı herkesin hayatı boyunca en az bir kere yaşadığı ve bu hayal kırıklığının üstünden çok zaman geçmiş olsa bile eksikliğini hissettiğin bir duygudur.

Hayal kırıklığı yaşadıktan sonra uzun bir süre kendime gelemedim ve bunun yaşattığı problemlerin nasıl üstesinden gelebilirim, inan bir türlü bilemedim.

Hayal kırıklığı beni her zaman yaralayan ve oldukça derinden etkileyen bir şeydir.

Her zaman en sevdiği insanlar tarafından hayal kırıklığına uğradım ve bu üzüntünün, acının ve güven kaybının sonuçları ne kimse ile ne de kendim ile bir türlü paylaşamadım.

Hayal Kırıklığı Mesajları

hayal kırıklığı mesajları

Hayal kırıklığı mesajları ve çok daha fazlası sizlerle;

Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsan ya hiç kimseye haddinden fazla güvenmeyeceksin ya da diğer insanları güvenini kırmayacak derecede sevecek ve onları durmaları gereken yeri göstereceksin.

Hayal kırıklığı aslında insana acıdan çok daha fazlasını da verir ve birçok güzel şeyi öğretir. Hayal kırıklığı yaşadığın sürece büyür ve gelişirsin.

Her hayal kırıklığı insana bir şeyler yaşamayı öğretir ve bu yaşanmışlıklar sonucunda hem kendini bulur hem de kendin olmanın aslında nasıl da güzel olduğunu öğrenirsin.

Hayal kırıklığı yaşadığın sürece aslında insanlara çok güven duymanın ve onları en sade halleri ile koşulsuz şartsız kabul etmenin ne kadar da acı olduğunu öğrenir ve anlarsın.

Hayal kırıklığı ile büyüyen herkes eninde sonunda bu hissin ne kadar zor olsa bile bir süre sonra atlatıldığını bilir ve bu bilinç ile ilerlemeye devam eder.

Hayal kırıklığı seni olduğun çocuktan uzaklaştırır ve bir yetişkin haline getirir. Bazen bu olsun istemezsin ama yine de bunu yaşadığın sürece bu olacaktır.

Yaşadığın sürece hayatında her zaman hayal kırıklıkları olacak ve sen tüm bunları yaşamanın önüne geçip geçemeyeceğini asla öğrenemeyeceksin.

Hayal kırıklığı sana acı vermekten ve üzmekten de ziyade sana insanların gerçek yüzlerini gösterir ve sen kalan hayatın boyunca bu gerçekliğin omuzlarına yüklediğin ağırlık ile yaşamayı öğrenirsin.

Hayal kırıklığı yaşamak aslında sadece bir duygu değildir. Tam aksine insanın gerçek dünya ile tanışmasının ufak bir fragmanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu