Rüyada Çatı Görmek-Rüyada Kiremit Çatı Görmek

Rüyada çatı görmek, rüyada çatıda yürüdüğünü görmek, rüyada çatıda birini görmek, rüyada çatı yapıldığını görmek, rüyada kiremit çatı görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çatı Görmek

Rüyada çatı görmek, kişinin iş hayatı boyunca alacağı terfilere işaret etmektedir. Eğer kişi büyük ve geniş bir açtı görüyor ise tahmin ettiğinden de yükseleceğine ve işinde daha ilerilere gidebileceğine eğer daha küçük ve dar bir alana sahip çatı görüyor ise de kendi istediği gibi bir terfi alacağına ve daha iyi bir maaş elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çatıda yürüdüğünü görmek, kişinin hayatı boyunca aradığı ve beklediği aşkı bulması anlamına gelir. Kişi daha önceden yaralandığı, yıprandığı ya da zarar gördüğü tüm ilişkilerin aksine hayatının aşkını bulup kendisi için de iyi olacak bir ilişki yaşayacaktır.

Rüyada Çatıda Birini Görmek

Rüyada çatıda birini görmek, kişinin kendisine uzun zamandır istediği ama almak için bir türlü maddi olarak yeterli olmadığı her eşyayı alması şeklinde yorumlanır. Kazandığı ek gelir ile istediği şeyleri alabilecek ve istediği her şey için fazladan bütçe ayırabilecek duruma gelmesidir.

Rüyada çatı yapıldığını görmek, kişin eğer evli ise hem evi her şekilde güzelleştiren ve kendisine de destek olan bir eş ile birlikte olması şeklinde yorumlanır. Eğer evli değil ise de kendisine her daim destek olan, onu motive eden ve ev işlerini de kolaylaştıran ayrıca ona yardımcı olan bir kişi ile beraber olması anlamına gelir.

Rüyada Kiremit Çatı Görmek

Rüyada kiremit çatı görmek, kişinin kendisine zarar veren her şeyin karşısına geçmesi olarak yorumlanır. Kişi artık tek önemli olan şeyin kendisi olduğunu anlar ve bunların dışında da kendine zarar veren her kötü alışkanlıktan teker teker kurtulur.

Rüyada çatı katı görmek, kişinin ailesi ile daha samimi ilişkiler kurmasına ve böylece daha iyi hissetmesi ve daha başarı olması şeklinde yorumlanır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu