Otel Macerası Fıkrası

+18 fıkralar, 18 terbiyesiz fıkralar, imam fıkraları 18, çok güldüren fıkralar 18, küfürlü fıkralar, cinsel fıkralar, otel macerası fıkrası vb… komik fıkraları sizler için hazırladık.

Otel Macerası Fıkrası

Adamın biri Danimarka’ya gitmiş ve bir otele yerleşmiş. Gece yarısı birden kapı çalınmış!.

Açmış ki, karşısında “Buraya senin için geldim!” diyen bir harikulade sarışın. Adam şaşkın! “Ben kimseyi çağırmadım ki!” demesine rağmen, kadın gayet rahat tavırlarla soyunmaya başlarken, kendisini şaşkın şaşkın izleyen adama seslenmiş:

“Hadi soyunup yanıma gel! Ama sakın ışığı söndürme! Zira ben ışıkta sevişmeye bayılırım!?”

Adam sarışınla sabaha kadar seviştikten sonra otelden ayrılırken resepsiyona uğramış ve biraz da endişeli sormuş: “Benim borcum ne kadar!?”

Katip gülümseyerek, “Borcunuz ödendi efendim, ayrıca buyurun, bu da bizim hediyemiz!?”diyerek, içinde 10 bin dolar olan bir zarf uzatmış!?

Adam şaşkın! Ülkesine dönmüş, başına gelenleri arkadaşlarına anlatmış. Bu olayı dinleyenlerden birinin de yolu o günlerde Danimarka’ya, aynı şehre düşmesin mi! Soluğu hemen aynı otelde almış!.

Arkadaşının ismini verip, onun tavsiyesi ile geldiğini söyleyerek bir oda tutmuş!

Gece yarısı onun da kapısını inanılmaz güzellikte bir esmer güzeli çalmış!.

Bu kız da aydınlıkta aşk yapmayı sevdiğini söylemiş!? Onlar da sabaha kadar öyle aydınlıkta sevişmişler!

Adam, ertesi sabah arkadaşının yaptığı gibi aşağı inerek hesabı sormuş.

Katip, “Borcunuz ödendi efendim, buyurun bu da bizim hediyemiz!?” diyerek bir zarf uzatmış. Adam bir ara çaktırmadan zarfın içindekileri sayıp 5 bin dolar olduğunu görüp;

“Neden bana 5 bin dolar!? Burada kalan başka bir Türk arkadaşıma 10 bin dolar vermişsiniz!” deyince, katip biraz düşündükten sonra hatırlamış:

“Haaaa!! O arkadaşınız! Eveeet, eveeet şimdi hatırladım! Ama onun sevişmesi TV’de birinci kanalda naklen ve canlı yayınlanmıştı! Halbuki sizi dün gece banda aldık da!?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu