Rüyada Bahçe Görmek-Rüyada Bahçeye Ağaç Dikmek

Rüyada bahçe görmek, rüyada bahçeye ağaç dikmek, rüyada bahçe sulamak, rüyada bahçede dolaşmak, rüyada kurumuş bahçe görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

 • Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe gören kişiyi rüya hayırlı ve güzel işler yapmaya davet eder. Rüyada yeşillik içinde güzel bir bahçe gördüyseniz ahrette cennet hayatına işaret eder.  Rüyada dışarıdan görülmeyecek şekilde çevrili yeşil ve güzel bir bahçe görmek tutucu bir aileye işaret eder. Rüyada görülen bahçe ağaçlar çevriliyse bu ağaçlar çiçek açan ağaçlar değilse karaktersiz ve kötü huylu insanlar tarafından zarar göreceğinize işaret eder.  Bahçenin sağlam ve yüksek duvarla çevrili olması rüya sahibinin güçlü ve kudretli birisi olacağı şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Bahçeye Ağaç Dikmek

Rüyada bahçeye ağaç dikmek, esenlik, bolluk, sağlık içinde geçecek bir ömre işaret eder.

 • Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada bahçe sulamak iyiye yorulmaz. İş hayatında başarısızlık ve maddi zarara işaret eder. Kişinin fakirleşeceği, yokluğa ve darlığa düşeceği söylenir.  Rüyayı gören kilinin açık yürekli ve temiz kalpli olduğu, iyi bir insan olma yolunda sağlam adımlar atacağı, hak yolu bulacağı, hayırlı işler işleyip Allah’ın rızasını kazanacağına işaret eder. Bir kişi rüyasında bahçe suladığını görürse herkesin hayır duasını ve takdirini alacağını, insanların yüzünü güldüreceği, amacına ulaşacağı, hem kendini hem de çevresindeki insanları mutlu etmeyi başaracağı söylenir.

 • Rüyada Bahçe Kazmak

Rüyasında bahçe kazan kişinin aile içinde huzursuzluk yaşayacağı, maddi sıkıntı çekeceği, işlerinin ters gideceği söylenir.

 • Rüyada Bahçede Dolaşmak

Rüyasında rengârenk çiçeklerin açtığı bir bahçede dolaşan kişinin kazancının bollaşacağı, aşk hayatında mutlu bir yaşam süreceği, iş dünyasında karşısına yeni fırsatların çıkacağı şeklinde söylenir.

 • Rüyada Evinin Bahçesini Görmek

Rüyasında evinin bahçesini gören kişinin, varlığa ve zenginliğe kavuşacağı söylenir.

 • Rüyada Kurumuş Bahçe Görmek

Rüyada kurumuş bir bahçe görmek kişinin hapse düşeceği anlamına gelir.

 • Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Rüyada hortumla bahçe sulamak hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işlerde başarı elde edeceği, buna bağlı olarak terfi edeceği, gelir kaynaklarının artacağı, borçlarını ödeyeceği, maddi olarak feraha kavuşacağı, geçim sıkıntısından kurtulacağı söylenir.

 • Rüyada Bostan Sulamak

Rüyada bostan sulayan kişinin özel hayatı ve aile yaşantısı düzene girer. Hane içinde dayanışma ve yardımlaşmanın artacağı, hoşgörülü bir ortam olacağı, hoş sohbetlerin edileceğine işaret eder. Eşler arasında muhabbetin koyu olacağı anlamına gelir.

 • Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyada ağaç sulayana kişinin elinin bollaşacağı, cömertliğinin artacağı, paylaşımcı ve yardımsever olacağı anlamına gelir. Kişinin varını yoğunu iyilik yapmaya harcayacağı söylenir.

 • Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyada görülen bahçe yeşil ve güzelse rüya hayra yorumlanır. Rüyada görülen bahçeli ev namuslu olmaya, hayırlı ve iyi evlada sahip olmaya, ahlaklı bir kadına, ilim öğrenmeye, isteklerin gerçekleşmesi anlamlarına gelir.  Görülen evin bahçesi yıkık ve ağaçlar soluksa, kişinin hayatını gözden geçirmesi gerektiği anlamına gelir.

 • Rüyada Bahçeli Bir Eve Taşınmak

Rüyasında bahçeli bir eve taşınan kişi zor durumdan kurtulacağı, borçlarını sıfırlayacağı anlamına gelir. Feraha erme ve sıkıntılardan kurtulma anlamına gelen bu rüyayı gören kişinin talihinin döneceği şansının artacağı, önemli başarılar elde edeceği söylenir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu