Rüyada Fala Bakmak-Rüyada El Falına Bakmak

Rüyada fala bakmak, rüyada birine bakmak, rüyada aynaya bakmak, rüyada el falına bakmak, rüyada kahve falına bakmak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bakmak

Rüyada bakmak konusu geniş bir konudur. Yorumu ise rüyanın şeklinde göre değişir. Bir kişi rüyasında bir eşyayı beğenerek imrenerek bakarsa  istediği mala kavuşacağı söylenir. Rüyasında iki yana doğru bakan kişinin kaybetme kaygısı yaşadığı anlamına gelir.

  • Rüyada Birine Bakmak

Rüyada birine baktığını gören kişinin baktığı o kişi ile iyi geçinmeye, birlikte olmaya işaret eder. Rüya sahibi ile baktığı kişinin ömür boyu çok sağlam bir bağı olacağı söylenir.

  • Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyada aynaya bakan kişinin hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağı, iş yaşamında yükseleceği, sosyal hayatta bazı değişiklikler yaşayacağı, kişinin değişik mekânlara gireceği şeklinde değerlendirilir.

  • Rüyada Pencereden Bakmak

Rüyasında pencereden bakan kilinin algısının gelişmiş olduğu leb demeden kinin leblebiyi anladığı, kolay analiz yeteneği olduğunu bu yeteneği ile düşmanlarını kısa sürede keşfedip kendisine kurulacak olan tuzaklardan kurtulacağı söylenir.

  • Rüyada Fala Bakmak

Rüyasında fala bakan kişinin hayalperest olduğu kendisine hayır getirmeyecek işler peşinde koştuğu, bazı işlerde hayal kırıklığı yaşayacağı, umut bağladığı kişilerden destek göremeyeceğine işaret eder.

  • Rüyada El Falına Bakmak

Rüyasında el falına baktıran kişinin hedeflerinin büyük olduğu, çevresindeki insanların hedefine ulaşmasına engel olmak istediği, gizli düşmanların olduğuna işaret eder.

  • Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyasında kahve falına baktıran kişinin yakın çevresinden çirkin sözler duyacağı, iftiraya uğrayacağı söylenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu