Rüyada Çalı Görmek-Rüyada Çırpı Toplamak

Rüyada çalı görmek, rüyada kuru çalı toplamak, rüyada yeşil çalı görmek, rüyada çalı taşımak, rüyada çırpı toplamak, rüyada çalı süpürgesi görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çalı Görmek

Rüyada çalı görmek, kişi eğer genç ise güzel bir geleceğe sahip olacağı anlamına gelir. Eğer kişi bir iş sahibi ve hayatını oturtmuş ise o kişinin çok daha farklı ilgi alanlarına yöneleceğine ve de hayatına farklı güzellikler katacağına işaret eder. Kişinin güzel bir gelecek yaşaması ve de hayatına farklı güzellikler katması anlamına gelmektedir.

Rüyada kuru çalı toplamak, kişinin iş yerinde yaşadığı sorunlar ya da diğer ekonomik koşullar sebebi ile maddiyatında bir azalma yaşamasına ve bu eksikliğin onu psikolojik olarak da etkilemesine işaret eder.

Rüyada Yeşil Çalı Görmek

Rüyada yeşil çalı görmek, kişinin müjdeli bir haber alacağına delalettir. Eğer bir gebe var ise onun doğumunu, eğer terfi bekliyor ise güzel bir terfi ve dolu bir maaş, eğer evlilik isteyen biri var ise onun mürüvvetini gibi şeyler olmakla beraber müjdeli bir haberin en kısa sürede kişiye ulaşmasını ifade eder.

Rüyada çalı taşımak, kişinin huzurlu olmasına, evinin ve tüm ev halkının mutlu olmasına, sofralarının bereketli olmasına, sevdiklerinin sağlıklı olmasına ve de bunun gibi birçok iyi habere işaret eder.

Rüyada Çırpı Toplamak

Rüyada çırpı toplamak, kişinin eğer bekar ise hayırlı ve de huzurlu bir yuva kuracağı anlamına gelir. Eğer evli ise çocuklarının olması ve hayırlı evlatları olması anlamına gelir. Eğer çocukları var ise ve yaşı da geçmiş ise huzurlu bir yaşlılık dönemi geçireceği anlamlarına gelir.

Rüyada çalı süpürgesi görmek, kişinin uzun süredir istediği, hedeflediği ve de amaçladığı şeylerin gerçek olmasına ve de bunlara bir bir ulaşmasına işaret eder.

Rüyada çalı süpürgesi ile ev süpürmek, kişinin olmasından korktuğu ama bir fobi ya da takıntı haline getirdiği bazı problemler ile yüzleşmesine ve de bunları bir şekilde aşabilmenin yolunu bulmasına işaret eder.

Rüyada çalılık görmek, kişinin özel hayatında bir karışıklık yaşayacağına, istemeden bir kötü durumun ortasına düşeceğine ve bu durumdan çıkmak için çaba sarf ettikçe çevresindeki insanlar tarafından yanlış anlaşılacağına işaret eder.

Rüyada çalı çırpı taşımak, kişinin fark etmeden bir hayvan tarafından zarar göreceğine ve bu hayvandan bulaşan bir şey üzerine bir rahatsızlık geçireceğine delalet eder.

Rüyada çalı çırpı odun görmek, kişinin maddi olarak ferah günlerini yaşayacağı ve de bu günlerin uzun bir süre devam etmesi ile kişinin de psikolojik olarak rahat bir dönem geçireceği anlamına gelir.

Rüyada çalı çırpı toplamak, kişinin yakın çevresinde olan ve çok da sevdiği muhtemelen de bir kan bağının olduğu bir kişinin ufak bir rahatsızlık geçireceğine ama bu rahatsızlığın çok kısa bir dönem sürüp kişinin eskisinden de daha sağlıklı bir hale gelmesine işaret eder.

Rüyada Çalı Yakmak

Rüyada çalı yakmak, kişinin kafasındaki karmaşık düşüncelerin tamamen biteceği, vicdan azabından kurtulacağı ve huzur içinde bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada çalı çırpı görmek, kişinin yaşanan bir olay sonrası hem kafasının karışacağına hem de vicdanen bu durumdan rahatsız olacağına işaret eder.

Rüyada çalı çırpı temizlemek, kişinin kendi fiziksel özelliklerinden birini değiştirmek için mücadele edeceğine işaret eder. Belki bir ufak operasyon, belki ameliyat ya da belki kilo vermek bile olabilir.

Rüyada çalı süpürgesi görmek, kişinin kendi kök bağlarına ineceğine, akrabalarına zaman ayıracağına ve yaşayacağı bir sıkıntıda da çok samimiyeti olmayan bir akrabasından yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada çalı kesmek, bir insanın hayallerinde erişebileceği en yüksek işin sekteye uğrayacağına ve de çok güvendiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Yarı yolda bırakılan ve de hayal kırıklığına uğrayan kişi bu durumu belli bir süre üzerinde taşıyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu