Rüyada Bayılmak-Rüyada Ayılmak

Rüyada bayılmak, rüyada başkasının bayıldığını görmek, rüyada ayılmak, rüyada fenalaşmak, rüyada hastalanmak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bayılmak

Rüyada bayılmak kedere neden olacak şeyler yaşamaya işaret eder. Mutluluktan bayılmak rüya sahibinin güzel bir haber alması anlamına gelir. Rüyada bayılmak aynı zamanda kişinin sağlığıyla da tabir edilir. Kişinin sağlığının yerinde olacağı, zihinse ve sıhhatli bir yaşam süreceği söylenir.

  • Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek

Rüyada birinin bayıldığını görmek kişinin mali krize girip bankalardan kredi çekmek zorunda kalacağına işaret eder.

  • Rüyada Bayılmak Ve Ayılmak

Rüyada bayıldığını ve sonrasında da ayıldığını gören kişinin üzüntülü bir haber alıp gözyaşı dökeceği daha sonra ferahlık bulup esenliğe kavuşacağı söylenir.

  • Rüyada Bayılma Numarası Yapmak

Rüyada bayılma numarası yapan kişi kendisinden borç isteyen bir yakınına borç vermemek için yalan söyleyeceği anlamına gelir.

  • Rüyada Fenalaşmak

Rüyada fenalaştığını gören kişi çok çalışarak emeğinin karşılığını alacağı, iş dünyasında önemli başarılar elde edeceği, gireceği sınavda başarılı olacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Kalp Krizi Geçirmek

Rüyada kalp krizi geçiren kişinin gerçek hayatta hayal kırıklığı yaşayacağı, ruhsal çöküntü içinde olacağı, kendisini toparlamasının zaman alacağı söylenir.

  • Rüyada Hastalanmak

Rüyada hastalanmak rüyanın tersi şekilde tabir edilir, kişinin sıhhat ve güç kazanacağı, hastaysa sağlığına kavuşacağı söylenir. Fakat rüyada hastalandığını gören kişinin rüyası inancında azalma olacağı ve Allah’a olan bağlılığını yitireceği anlamlarına gelir. Kişinin büyük günahlar işleyeceği, ibadetlerini aksatacağı, çevresinin tepkisini alacağı söylenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu