1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Besmele Çekmek-Rüyada Salavat Getirmek

Rüyada Besmele Çekmek-Rüyada Salavat Getirmek

Rüyada besmele çekmek, rüyada salavat getirmek, rüyada besmele okumak, rüyada şeytan görmek, rüyada fatiha okumak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besleme çektiğini gören kişinin hak yolunda ilerleyeceği, hayırlı işler peşinde koşacağı, insanların beğenisini kazanacağı, toplumda şeref ve itibar sahibi olacağına işaret eder. Rüyada besmele çeken kişi, her zaman esenlik bulacağı, gönül huzurunu yakalayacağı, ruhunun özgür olacağı, tüm işlerinden de hayır bulacağına işaret eder. Rüyasında kendisine besmele çekmek nasip olan kişi, hayatında karşılaşacağı insanlardan hayır ve hasenat göreceği söylenir.

  • Rüyada Besmele Okumak

Rüya sahibinin şifa bulacağı söylenir. Besmele okumak, rüya sahibinin eline geçecek olan helal kazanç ile tabir edilirken kişinin ömrü boyunca parasız kalmayacağına yorulur.  Allah’a sığınmış ve ona canı gönülden bağlanmış kimseyi işaret eder.  Rüya sahibi sadece Allah için diz çöken, ona el açan, ona yalvaran, birisi olduğuna işaret eder.

  • Rüyada Salâvat Getirmek

Rüya sahibinin kendisine fayda getirmeyecek bir alışkanlığa tutulacağı, bu alışkanlıktan kurtulmak için ciddi bir mücadele vereceği, bazı işlerden rüya sahibinin zarar edeceği söylenir.

  • Rüyada Şeytan Görmek

Rüya sahibinin hak yolunu terk edeceği, ciddi maddi kazanç elde edeceği, doğru yoldan ayrılacağı, toplumda ayıplanacak duruma düşeceği söylenir.

  • Rüyada Fatiha Okumak

Rüya sahibinin hayattan her istediğini alacağı, işlerinin açılacağı, maddi durumunun düzeleceği, sağlık sorunlarının sona ereceği, dileklerinin yerine geleceği anlamlarına gelir.

Yorum Yap

Yorum Yap