Akrep Oğlak Uyumu-Akrep ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Akrep oğlak uyumu, akrep ve oğlak burcu uyumu, akrep kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını akrep erkeği uyumu, akrep ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Akrep Oğlak Uyumu

Akrep oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %10, İş Hayatında %30

Akrep Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Akrep oğlak uyumu çok güçlüdür. Oğlak ve Akrep iki duygusal burçtur ve birbirlerine karşı güçlü bir çekim hissederler. Gerçek bir yakınlık duyma ihtiyaçları vardır. Oğlak burcu özellikle hassasiyete ve duygulara önem verir. Akrep burcu daha hareketli ve özgürlüğüne düşkündür. Oğlak erkeğinin muhafazakâr yaklaşımından bazen hayal kırıklığına uğrayabilir. Akrep Burcunun sürekli olarak yenilik sunması ilişkiyi canlı tutacaktır.

Akrep Kadını Oğlak Erkeği Uyumu genel olarak yüksektir. Oğlak erkeği özellikle bu ilişkide çok fazla dürüst olması gerektiğini hissedecektir ve akrep kadını hiçbir burç arasında bu kadar dürüstünü bulamaz. Bu nedenle de aralarında bir güven eksikliği olmayacaktır.

Eğer bir güven problemi varsa bu tamamen samimiyet eksikliğinden kaynaklanır. Her ikisi de bu ilişki yürütmek için yoğun bir çaba göstereceklerdir. Çünkü birbirleriyle mutlu olacaklarını bilirler. İnatçı özelliklerinden vazgeçmelilerdir. Bir konuda anlaşamadıkları zaman, yıllarca sessiz bir kavgaya girebilirler.

Akrep ve oğlak ilişkisinde kolay olan hiçbir engelle karşılaşmazlar. Fakat birbirlerinin zihinsel derinliğini ve duygusal hassasiyetlerini anlarlarsa uzun bir ilişkileri olabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Her gün hayatlarının tadını çıkarmak isteyen iki burçtan bahsediyoruz. Bu nedenle birbirlerini anlayacak ve hırslarını geri plana atacaklardır. Özellikle arkadaşları bu ilişkiyi çok severler. Çünkü ikisi bir araya geldiğinde oldukça yardımsever ve sevecen olurlar. Birbirlerine yeterince saygı duyduklarında bu ilişki uzun vadeli bir hale gelir. Harika bir sosyal çevreleri olacaktır. Genel olarak birbirlerinin alana ihtiyacı olduklarını hissederler ve sabrederler.

Oğlak Kadını Akrep Erkeği Uyumu birine saygı gösterdikleri sürece mükemmeldir. Bir Akrep ve Oğlak arasındaki bir ilişkideki en büyük sorun, duygusal temaslarıdır, çünkü ikisi de duygusal sorunlar yaşama eğilimindedirler. İlişkilerine başladıklarında ikisi de ayakları yere sağlam basan, gerektiğinde güçlü ve sert duran kişiler izlenimi verirler.

İlişki devam ederken bazen bu güçlü karakterler yorgun düşebilir. O zaman da çatışmalar başlar. Duygusal dengeyi bulabilmek için anlayışa ihtiyaçları vardır. Her ikisi de derindir ve hiçbir şeyi hafife almazlar ve bu, uzun süre devam edebilecek bir ilişki için güçlü bir temel oluşturmalarına yardımcı olur.

Akrep ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Akrep burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu