Rüyada bebek aldırmak, Rüyada bebek düşürmek, rüyada bebek sahibi olmak, rüyada bebek aldırmanın psikolojik yorumu vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada bebek aldırmak, kişinin karar verme noktasında zorlanacağı, ciddi ikilem içinde kalacağı, seçim yapma konusunda zorlanacağı, yanlış kararlar alıp sıkıntıya gireceği, maddi durumunun bozulacağı, hayatına yeni sıkıntıların ekleneceği anlamlarına gelir. Eşler arasında sorun çıkacağı, aile birliğinin dağılacağı, yeni başlanılan ilişkinin kısa sürede bitmesi anlamlarına gelir. Kötü sözler kullanan rüya sahibi çevresini kırar, pişman olduğu bir konuda adım atmakta geç kalan rüya sahibi zor ve sıkıntılı anlar yaşar. Çevresi tarafından dışlanan rüya sahibi maddi ve manevi çöküntü içine girer.

  • Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyasında bebek düşürdüğünü gören kişi için hayırlı olayların cereyan edeceği söylenir. Kişinin büyük sıkıntılardan kurtulacağı, borcunu ödeyeceği, hastalığına şifa bulacağı, kafasını kurcalayan sorunların sona ereceği anlamlarına gelir. Evliler için bebek düşürmek hayatta hamile kalmaya ve çocuk beklemeye işarettir.  İslami olarak başa gelecek bir beladan ve bu sıkıntıdan ders almaya işarettir.

  • Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada bebek sahibi olan kişinin büyük dileğinin gerçekleşeceği, hayatında güzel olayların gerçekleşeceği, bekârsa yeni bir ilişkiye başlayıp evlilik yönünde büyük adımlar atacağı, evliyse kişinin bebek sahibi olacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Bebek Aldırmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada bebek aldıran kişinin gerçek yaşamda yoğun duygular yaşadığı, olaylardan çok derin etkilendiği, psikolojik olarak çöküntüye uğradığı anlamlarına gelir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap