Rüyada Beyaz Diş Görmek-Rüyada Diş Çıktığını Görmek

Rüyada diş görmek, rüyada beyaz diş görmek, rüyada diş çıktığını görmek, rüyada beyaz dişli kadın görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyada beyaz diş gören kişinin, hidayete ereceği, hikmete kavuşacağı, okuyarak âlim kişi mertebesine erişeceği söylenir.  Hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin attığı her adımı bilerek, hesaplayarak atması sayesinde başarılar elde edeceği söylenir.  Tuttuğunu koparan, akıllı ve mantıklı, ne istediğini bilen, kendinden emin bir kişinin varlığına işaret eder.

  • Rüyada Beyaz Temiz Diş Görmek

Rüyada temiz beyaz bir diş gören kişinin uzun mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceği, işlerinin kolaylaşacağı, yaşamında güzel gelişmelerin olacağı, ağzının tadının yerine geleceği, ferah bir yaşam süreceği anlamlarına gelir.

  • Rüyada Beyaz Diş Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin sevdiklerinin her zaman çevresinde olacağı, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacağı, onlarla doyasıya uzun vakit geçireceğine delalet eder.

  • Rüyada Beyaz Dişli Kadın Görmek

Rüyada beyaz dişli kadın gören kişinin iyiliğe kavuşacağı, hayra ulaşacağı, üstün başarılar elde edeceği, sosyal ve iş yaşamında huzur bulacağı, hayal ettiklerine kavuşacağı söylenir.

  • Rüyada Beyaz Diş Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek hayırlı değişiklere işaret eder. Kişinin emeklerinin karşılığını alacağı, yüzünün güleceği, yaşama karşı isteğinin artacağı ve hayatı istediği yönde ilerleyeceği söylenir.

  • Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek iyiye yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin işlerinin sarpa saracağı, planlarının bozulacağı, evdeki hesabının çarşıya uymayacağı ve bu nedenle de sıkıntılı günler geçireceği söylenir.  Bu rüya ile aynı zamanda rüya sahibinin tüm düzenini alt üst edecek ve sakin giden hayatını fırtınalı bir denize çevirecek olayların baş göstereceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu