1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Ağaç Görmek-Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada Ağaç Görmek-Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada ağaç görmek, rüyada ağabey görmek, rüyada saçların ağardığını görmek, rüyada ağaçkakan görmek, rüyada ceviz ağacı görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada ağabeyini gören kişi, hayatı boyunca maddi bakımdan sıkıntı çekmez ve hiç kimsenin yardımına muhtaç olmadan yaşar.

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek şanslı, refah dolu bir yaşam sürmektir. Ağaç dikmekse çocuk sahibi olunacağına işarettir. Ağacın görünümü ve ne ağacı olduğu da yorumda önemlidir. Olu, yemyeşil yapraklı bir ağaç; ferahlık, kısa zamanda refaha kavuşmaktır. Ağacın yaprakları yoksa, amacınıza ulaşmak için çok çaba sarf edeceğiniz anlamına gelir. Ağaç kurumuşsa, basiretiniz bağlanabilir. Çiçek açmış veya meyve vermiş bir ağaç mutlu bir evliliktir. Rüyasında bir ağaç kesen kimse istemeden birine kötülük edeceğinden üzülecektir.

Rüyada dut ağacı görmek zenginliktir. Rüyada zeytin ağacı görmek berekettir. Rüyada nar ağacı görmek Mülk Sahibi olmaktır. Rüyada incir ağacı görmek Mal-mülk kaybı, servetin çabuk tükenmesidir. Rüyada ceviz ağacı görmek Sağlık sorunlarının çözülmesidir.

Rüyada Ağaçkakan Görmek

Genel olarak kısmete ve mutluluğa işaret eder. Bekarlar içinse güzel ve iyi huylu biriyle tanışmak ve evlilik kararı almaktır. Ağaçkakanı bir ağacı gagalarken görmekse, boş- boğaz bir arkadaşınız yüzünden gizlediğiniz bir gerçeğin ortaya çıkacağı ve bundan dolayı sıkıntı duyacağınız anlamına gelir.

Rüyada Saçların Ağardığını Görmek

Rüyada saçlarının ağardığını görmek iyi bir mevkiye ve uzun bir ömre işarettir. Saçları ağarmış bir kadın görmek, yakınlarınızla bir yanlış anlaşılma nedeniyle tartışmaktır. Bir erkeği saçları ağarmış görmekse hakkınızda konuşulduğunu, dedikodu yapıldığını öğrenmektir. Sakalın ağarması, büyük bir maddi kayba delalettir. Sakalda tek tük beyazın olması, kaybolan bir şeyin bulunacağı anlamına gelir. Sağlık sorunu olan birinin saçının ağardığını görmesi iye işaret değildir; hastalığı artabilir. Bu nedenle sağlığına dikkat etmesi gerekir. Vücuttaki kılların ağarması, rüyayı gören zenginse maddi zarara uğrayaağına; fakirse borçlarının artacağına delalettir.

Yorum Yap

Yorum Yap