Rüyada Baskül Görmek-Rüyada Tartı Görmek

Rüyada baskül görmek, rüyada tartı görmek, rüyada tartılmak, rüyada bir şey tartmak, rüyada baskül satmak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Baskül Görmek

Rüyasında baskül gören kişinin arkadaşları arasında laf taşıyan birisi yüzünden büyük sıkıntı çekeceği, uzun zamandır peşinde olduğu işin olmamasına, iş tekliflerinin geri çekilmesine, bazı projelerin iptal olmasına, bazı sorunların yeniden ortaya çıkacağı, hayırlı işlerden uzaklaşacağı şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Tartı Görmek

Rüyada tartı gören kişinin geçmiş yıllarda yapılmış olan hatalar yüzünden aile hayatında ortaya çıkan sorunlar yüzünden çile çekileceğine işaret eder.

  •  Rüyada Tartıldığını Görmek

Rüyada tartıldığını gören kişinin bir anlık dalgınlık ya da çıkan anlaşmazlıktan ötürü kabul etmediği ya da istemediği bir işin tekrar karşısına çıkacağına işaret eder.

  •  Rüyada Baskülde Bir Şey Tarttığını Görmek

Rüyada baskülde bir şey tarttığını görmek, iş hayatındaki bir sorundan ötürü çok yüklü bir ödeme yapılacağına işaret eder.

  •  Rüyada Baskül ile Tartılmak

Rüyada baskül ile tartıldığını gören kişinin, aşk hayatında çok büyük bir tutku duyacağı ve çok farklı duygular yaşayacağı bir kişi ile tanışacağına işaret eder.

  • Rüyada Baskül ile Tartılan Birilerini Görmek

Rüyada baskül ile tartılan birilerini görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta örnek alınan, takdir edilen birisi haline geleceğinize işaret eder.

  • Rüyada Baskül Satmak

Rüyada baskül sattığını gören kişinin, geçmişte yaşadığı üzücü olaylar ve insanlara karşı yaptığı hatalardan ötürü çok büyük pişmanlık duyacağına işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu