Rüyada Bahşiş Almak-Rüyada Bahşiş Vermek

Rüyada bahşiş görmek, rüyada bahşiş vermek, rüyada bahşiş almak vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bahşiş Görmek

Rüyada bahşiş gören kişinin çevresi tarafından sürekli kullanıldığına, iyi niyetinin suiistimal edildiğine işaret eder. İnsanları kırmamak için bu duruma müdahale etmeyen kişinin çok büyük sıkıntı çektiği, bu durumu değiştirmek için müdahale etmediği bu yüzden büyük sorunlarla karşılaştığına işaret eder.  Bahşiş gören kişi bir bayansa, karşı cinsle ilişkilerinde aşırı kavgacı olacağı ve ilişkisinin uzun sürmeyeceği, devamlılığı olmayan işere girişeceği, başladığı bir işi yarım bırakacağı, sabır gerektiren bir işte sabır göstermeyeceği söylenir. Kişinin at gözlüğü takıp bazı şeylere körü körüne bağlanacağı söylenir.

  • Rüyada Bahşiş Vermek

Rüyada bahşiş almak

Rüyasında bahşiş veren kişinin iş bulmak için usulsüz bir işe girişeceği, başarılı olmak için haksızlık yapacağı, kuralları çiğneyeceği söylenir. Uzun zamandır beklenilen bir gelişmenin olumsuz sonuçlanacağı, kişinin bu durumdan dolayı hayal kırıklığı yaşayacağı, mutsuz olacağı, arkadaş ilişkilerinde bencil davranıp tepkiler alacağı şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Bahşiş Almak

Rüyasında bahşiş alan birisinin güçlenmek için iş dünyasında yeni ortaklıklara imza atacağı, çevresinin desteğini alacağına işaret eder. Yaşlı kişiler için hayattayken miras paylaşımı yapacağı söylenir.

  • Rüyada Bahşiş Görmenin Psikolojik Yorumu

Paraya aşırı düşkün ve maddiyatçı tutumu ile ön plana çıkan rüya sahibi çevresinin tepkisini alır. Çıkarlarına uygun hareket eden rüya sahibi bu huyu ile çevresinden uzaklaşabilir.

 

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu