Rüyada Balo Görmek-Rüyada Baloya Gitmek

Rüyada balo görmek, rüyada baloya gitmek, rüyada maskeli balo görmek, rüyada şölen görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Balo Görmek

Rüyasında balo gören kişinin, iş hayatının zor bir şekilde ilerleyeceği, başarılı işlere girdiği halde zarar edeceği, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağı, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağı ve hiç ummadığı bir anda bir rahatsızlık yaşayacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Baloya Gitmek

Rüyasında baloya giden kişinin büyük sıkıntı çekeceği, elindeki paranın eriyeceği, gereksiz harcamalar yapıp bütçesini zora sokacağı, maddi imkansızlıklar yüzünden bazı fırsatları geri çevireceği, bazı olaylardan dolayı kalbinin kırılacağı, kazancının azılacağı, büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağı söylenir.

  • Rüyada Balo Kıyafeti Görmek

Rüyasında balo kıyafeti gören kişinin yapacağı çalışma ile büyük kazançlar elde edeceği, kazancını iyi değerlendiremeyeceği, uzun zamandır beklediği bir haber olumsuz sonuçlanacağı, kötü haberden dolayı maddi ve manevi çöküntü yaşayacağı anlamlarına gelir. Rüya sahibinin hatalı işlere imza atacağı, büyük sıkıntılar ekeceği, ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceği, hak etmediği bazı olaylar başına geleceği, çevresindeki insanlarla arasının açılacağı ve kişinin kendi kabuğuna çekileceği söylenir.

  • Rüyada Maskeli Balo Görmek

Rüyasında maskeli balo gören kişinin aile hayatında büyük endişelere düşeceği, kötü haberler alacağı, maddi kayıplar yaşayacağı, üzücü bir takım olaylar yaşayacağı, sinirlerinin gerileceği, çevresindeki insanlara kırılacağı, bazı dostları ile arasına mesafe koyacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Şölen Görmek

Rüyasında şölen gören kişi yapacağı çalışma yüzünden zor duruma düşüp sıkıntılar yaşayacağı söylenir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu