Rüyada Abdesthane Görmek- Abdesthane Temizlemek

0

Rüyada abdesthane görmek, rüyada abdesthane temizlemek, rüyada abdestini yapmak, rüyada abdesthane taşması vb.. sorulara cevap bulacağınız rüya tabirleri listemizi sizler için derledik.

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthane gören kişi maddi konuda zenginleşeceği define, altın veya ziynet eşyası tarzında değerli bir maden bulacağı manasını taşımaktadır.

Rüyada Abdesthane Temizlemek

Rüyada abdesthane temizlemek

Rüyada abdesthane temizlediğini gören kişi sıkıntı içine gireceği ve fakirleşeceği manasına gelmektedir. Ancak abdesthane taşını silen kişinin sağlık sorunları varsa bu sıkıntıdan kurtulacağı anlamındadır.

Rüyada abdesthanenin pisliği üzerine sıçrayan kişinin dertleri artar ve borcu artar.

Rüyada Abdesthane Aramak

Rüyada tuvalet ihtiyacı için sıkışıp abdesthane arayan kişinin ve ailesinin çektiği sıkıntılarda sona yaklaştığı ve kısa süre sonra güzel günler göreceği anlamındadır.

İlginizi Çekebilir  Rüyada Badem Ağacı Görmek-Rüyada Badem Yemek

Rüyada abdesthanenin taştığını gören kişi için olumsuzluklar yaşanacağı ve çıkacağı yolculuğun kötü sonuçlanacağı ifade edilmektedir.

Rüyada abdestini yaptığını gören kişi sıkıntılardan kurtulup feraha çıkacağı anlamına gelirken, abdestini yapamayan kişinin sıkıntılarının devam edeceği anlamına gelmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.