Rüyada Civciv Görmek-Rüyada Civciv Almak

Rüyada civciv görmek, rüyada çok sayıda civciv görmek, rüyada civciv sesi duymak, rüyada civciv ile konuşmak, rüyada civcive yem vermek, rüyada civciv almak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek, sevdiklerin tarafından sevgi ve ilgiye ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Civciv, bir kişinin hayatta kendi kararlarını veremediğinin ve her şey için yardıma ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Karar vermekte zorlandığını ve çoğu olayda ikileme düştüğüne işarettir. Rüyada civciv görmenin anlamı, geleceğe dair hedeflerinizin olduğuna ancak bu hedefleri yerine getirmek için çevrenden destek alman gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Çok Sayıda Civciv Görmek

Rüyada çok sayıda civciv görmek, bu rüya evlenmek ve bir aile kurmak istediğinizi göstermektedir. Ancak evli iseniz aile içerisinde büyük değişimler yaşanabileceğine yorumlanır.

Rüyada Ölü Civciv Görmek

rüyada civciv almak

Rüyada ölü civciv görmek, sevdiğiniz birini kaybetme korkunuz olduğuna ve çevrenizdeki insanları koruyamadığınız hissine kapıldığınızı göstermektedir.

Rüyada Civciv Sesi Duymak

Rüyada civciv sesi duymak, çocuğunuzun okul hayatındaki başarılarından gurur duyacağınızı gösterir. Ayrıca çocuğunuzun okul eğitimi için il dışına çıkacağını da gösterir.

Rüyada Kabuğundan Çıkan Civciv Görmek

Rüyada kabuğundan çıkan civciv görmek, iş yaşantınızda değişimlere işarettir. İşsiz iseniz yeni iş bulacağınıza işiniz varsa daha iyi bir iş fırsatının önünüze çıkacağına yorumlanır. Ayrıca bu rüya yeni bebek sahibi olacağınıza ve yeni heyecanlara işarettir.

Rüyada Civciv İle Konuşmak

Rüyada civciv ile konuşmak, günlük hayatta ailenizin karar vermekte zorlanacağı bir konuda size danışacağına ve aile hayatında ilişkilerin güçlenip bağın kuvvetleneceğine yorumlanır. Ayrıca çocuklarınız ile yaşayacağınız bir durumdan dolayı ailenizi üzeceğini gösterir.

Rüyada Civcive Yem Vermek

Rüyada civcive yem vermek, gelecekte çocuklarınızın olacağına ve bu çocukların başarılar elde edeceğine ve insanlar tarafından sevileceğini ve yüksek saygı duyulacağını gösterir.

Rüyada Civciv Almak

Rüyada civciv almak, kendinin veya çok sevdiğin ailenden birinin evliliğinde problem yaşayacağına işarettir. Rüyada civciv satmak ise mutlu bir evlilik için başlangıç yapacağa eğer evli ise çok huzurlu ve mutlu bir başlangıca işarettir.

Rüyada kirli civciv görmek, çocuklarının sana büyük saygı duyacağı anlamına gelir. Rüyada civciv yıkamak, çocuklarınızla ilgili bir olayda rol oynayacağınıza işarettir.

Rüyada Civciv Öldürmek

Rüyada civciv öldürmek, bu rüya kötü bir olaya işarettir. Yapmadığın bir olayda dolayı iftira alacağına ve bu olayın çok büyüyeceğine işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu