Rüyada Afiş Görmek-Rüyada Aforoz Edilmek

Rüyada afiş görmek, rüyada aforoz edilmek, rüyada uyuşturucu afyon görmek, rüyada balık ağı görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

Rüyada Afiş Görmek

Duvara afiş asmak, bir başkasının kısmetine çaba göstermeden ortak olmak demektir. Afiş yaptığını ya da hazırladığını en uzun zamandır savsakladığı işler nedeniyle sıkıntıya düşecek ve yakınları tarafından eleştirilecektir. Afişte kendini görmekse, ünlü ve başarılı bir hayatın hayalini kurmaktadır. Bu afiş hayaline kavuşacağına işarettir, ama bunun için yanlış yollara sapabileceği anlamına da gelir.

Rüyada Aforoz Edilmek

Rüyasında yakınları tarafından aforoz edildiğini, dışlandığını gören, başkalarının hakkına saygı duymadığından olumsuz olaylar yaşayacak ve bir iç hesaplaşmaya girecektir. Aynı zamanda sevdikleri tarafından terk edildiğinden, değersiz kişilerle karşılaşıp onların dostluklarına sığınma ihtiyacı duyacaktır. Ancak bir papaz tarafından aforoz edildiğini gören, inancı doğrultusunda huzurlu ve çevresinden saygı gören bir yaşantıya kavuşur.

Rüyada Afyon Görmek

Genel olarak uyuşturucu maddeler bir tehlikeyle karşı karşıya kalmaktır. Rüyada afyon görüldüyse, unutkanlık nedeniyle başınızı bir dertten kurtaramayacağınıza işarettir. Kendini afyon içerken görmek, ölçüsüz davranışlar nedeniyle güç bir durumda kalmak olarak yorumlanır. Başkasını içerken görmekse, yanlış arkadaş seçiminden dolayı zarar görülebileceği anlamına gelir.

Rüyada Ağ Görmek

Rüyada ağ görmek genel olarak bolluğu, bereketi temsil eder. Bu aynı zamanda kazancınızın artacağına ve emeğinizin karşılığını alacağınıza işaret eder. Denize ağ atmak, riskli ama karlı bir yatırım yapacağınız anlamına gelir. Denizden topladığınız ağ doluysa büyük bir kısmet demektir; ancak boşsa kötüye işarettir. Yatırımlarınızda dikkatli olmanız gerektiğine dair bir uyarıdır. Ağın karıştığını görmek, gücünüzü zorlayacak işlere kalkışmaktır. Ağın parçalanması ise maddi kayba uğramaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu