Mutsuzluk İle İlgili Sözler-Mutsuz Sözleri

Mutsuzluk ile ilgili sözler, mutsuzluk mesajları, mutsuzluk sözleri, mutsuz kadın sözleri, yoruldum mutsuzluk sözleri, mutsuzluk lafları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Mutsuzluk İle İlgili Sözler

Mutsuzluk ile ilgili sözler mutsuzluğunuzu dile getirebilirsiniz. Mutsuzluk lafları ve çok daha fazlası sizlerle;

Mutsuzluk, aslında tıpkı mutluluk gibi bir insandan başka bir insana bulaşabilen ve aktarımı yapılması mümkün olan bir şeydir.

Her insan elbette mutsuz olabilir ama bu mutsuzluk hissinin yanında çok daha farklı hislerin de olmasında ve diğer etkilerinde yaşanmasında aslında mutsuzluktan çok daha fazlası var denilebilir.

mutsuz kadın sözleri

Mutsuz olmak istememek en büyük hakkın elbette ama bir başkasının mutsuzluğundan besleniyor ise senin mutluluğun; mutsuz olmak belki de daha onurlu ve şereflidir.

Mutsuzluk bazen insana çok daha fazla şey öğretir. Mesela mutsuz olan bir insan kendine katlanmayı ve kendi ile vakit geçirmeyi eninde sonunda öğrenir çünkü mutsuz olduğun sürece kimse ile görüşmek istemezsin.

Mutsuz isen ilk yapman gereken şey mutsuzluğunu kabul etmek ve gerekir ise bunun ile başa çıkıp yaşamayı öğrenmektir.

Mutsuzluk aslında sanıldığı kadar da korkunç değildir çünkü sahte bir mutluluk yaşayıp da bunu diğer insanlara ikna etmeye çalışmaktansa insan mutsuz olmalı ve bunun keyfine doya doya varmalıdır.

İnsan bazen mutlu bazen de mutsuz olabilir çünkü tüm bu iki zıt duygu bile insanlara özgüdür.

İnsanın mutsuz olması onun bir yardıma ihtiyacı olduğunu ya da çaresiz olduğunu ifade etmez, insan bazen sadece şartlar öyle gerektirdiği için ya da sadece canı istediği için mutsuz olabilir.

Mutsuzluk Sözleri

mutsuzluk lafları

Mutsuzluk sözleri ve mutsuz kadın sözleri sizlerle;

Derin bir mutsuzluk hissi, halsizlik, yorgunluk ve bıkkınlık gibi duygularında eşlik etmesi ile beraber uzun sürüyor ise bu bir depresyon göstergesi olabilir.

Mutsuzluk, insanı insan yapan en temel özelliklerden biridir çünkü mutsuzluk da tıpkı mutluluk gibi insana has bir özelliktir.

Mutsuz olduğun ve bu mutsuzluk duygusu ile hareket edeceğin için hiç kimseden özür dilememeli ve hissettiği duyguları tıpkı olduğu gibi yaşamalıdır.

Mutsuzluk doğal bir duygu halidir. İnsan mutsuz olabilir ve bu mutsuzluk hali ile yaşamını da sürdürebilir.

Önceden mutsuz olduğum süre boyunca çevremdeki insanlara karşı bir sorumluluk hisseder ve mahcup olurdum ama şimdi biliyorum ki, mutsuz olmak da benim en doğal hakkım.

Mutsuz olmanın sebebi seni mutsuz eden insanlar ile beraber olman ve o insanları hayatından çıkaracak gücü ve enerjiyi kendinde bulamamandır.

Mutsuzluk Mesajları

mutsuzluk mesajları

Mutsuzluk mesajları ile neden mutsuz olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Yoruldum mutsuzluk sözleri ve çok daha fazlası sizlerle;

İnsan mutsuz olduğu sürece hayatın diğer renklerine de güzelliklerine de kör oluyor çünkü kendi mutsuz olduğu sürece tüm dünyayı da siyah beyaz olarak görmektedir.

Mutlu bir insan olmak için çabalamama rağmen asla mutlu bir insan olamıyorum ve artık anladım ki ben mutlu olmak için yaratılmadım.

Mutsuzluğun sebebi insanın kendi hayatı sınırları içerisinde kalmak için ya fazla çaba göstermesi ya da hiç çaba göstermemesidir. Çünkü insan kendi kendini elbet mutsuz edebilir ama çoğunlukla diğer insanlar mutsuz etmek için çabalar.

İnsanı mutsuz eden aslında diğer insanlardır. Kişi ne kadar kendine yaklaşır da kendi olmak için çaba gösterirse o kadar da mutluluğa yaklaşır.

Mutluluk aslında bir yanılsama olduğundan mutsuzluğu daha duru, daha onurlu ve daha kıymetli olarak görüyorum.

Mutsuzluk aslında gerçeği gören ve gerçekçi olan insanlar için bir onur madalyasıdır. Çünkü gerçekçi olan bir insan, mutsuzluğun asıl ve tek gerçek olduğunu bilir ve görür.

İnsan kendini diğer insanlardan uzak tutar ve kendi içinde yakınlaşmaya başlar ise mutsuzluktan da bir o kadar uzak olur. Çünkü insan kendini gördüğü sürece mutlu olmaya başlar ve bu mutluluk onu bir ömür boyu sarar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu