Kibir Sözleri-Kibir İle İlgili Sözler-Kibir Mesajları

Kibir sözleri, kibir ile ilgili sözler, kibir mesajları, gösteriş ve kibir ile ilgili sözler, gurur ve kibir sözleri, kibirli sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Kibir Sözleri

Kibir sözleri sayesinde kibirlenen insanlara sözler söyleyebilirsiniz. Gurur ve kibir sözleri ile deyim yerinde ise gururlanan ve burundan kıl aldırmayan kişilere sözler söyleyebilirsiniz.

Kibir, aslında insanı içten içe mahveden ve küçük düşüren korkunç bir duygudur.

Kibirli olan her insan aslında kendinde neyin ne kadar eksik olduğunu bilir ve bu eksikliği ancak kendini yücelterek çözmek ister.

 kibir ile ilgili sözler

Kibir sahibi olduğun sürece olaylara tarafsız bakamazsın ve kibir seni her zaman yanıltır.

Kibrin olduğu sürece gerçek bir insan olmaktan her zaman uzak kalacaksın.

Kibir duygusu insanı aslında yüceltmek yerine alçaltır çünkü insan kendinde eksik olanı bildiği için kibirlenip aslında o eksik hiç yokmuş gibi davranmak ister ama ne yaparsa yapsın o eksik her zaman ordadır.

Kibirli insan her zaman yenilmeye açık insandır çünkü içindeki hırs onu yiyip bitirir.

Kibrine yenik düşersen diğer kazandığın şeylerin hiç ama hiçbir önemi kalmaz.

Kibirli bir insan belli bir raddeden sonra çevresindeki insanlara da zarar vermeye başlar.

Eğer çevrenizde kibrinden kendi önünün göremeyen bir insan var ise mutlaka onu terk etmeli ve kibirli bir insan ile arkadaş olmaktan ise yalnız kalmanın güzelliğini keşfetmelisiniz.

Kibir, hiç fark edilmese bile insanı içten içe yiyen ve tüketen bir duygudur.

Kibir İle İlgili Sözler

gösteriş ve kibir ile ilgili sözler

Kibir ile ilgili sözler ve çok daha fazlası için okumaya devam edebilirsiniz.

Kibir sahibi olduğun her gün boyunca aslında eksilir ve azalırsın ama sen bunu fark etmesen bile bu hep gerçekleşir.

Kibir ile beraber yaşadığın sürece hayatında diğer şeylerin güzel olmadığını ve güzel olamayacağını anlaman gerekir.

Kibirli bir insan nasıl mutlu olunacağını bilmez ve bilmenin de bir yolu olup olmadığını anlayamayacak.

Kibir senin yanında olduğun sürece sen asla kendine objektif bir şekilde bakamayacaksın ve kendinde neyin eksik olduğunu bile anlayamayacaksın.

Kibir ile beraber yaşadıkça aslında hayatın sana hiç iyi gelmediğini ve bu kibrin eninde sonunda seni mahvedeceğini bilmelisin.

Kibir aslında insana en çok zarar veren şeydir çünkü kibirli bir insan düşmanlarını hep hafife alır da kendini çok büyük görür.

Kibir ile beraber olduğun sürece hayata bakamayacaksın ve ne olduğunu tam olarak anlayamayacaksın.

Kibir seni her zaman yoracak ve sana zarar verecek. Çünkü kibrin olduğu sürece diğer insanlar ile bile tam olarak anlaşamayacaksın.

Kibir senin hayatını da değil yalnız senin ile beraber olan diğer insanların hayatını da etkiler. Sırf bunun için bile bu kibirden vazgeçmeli ve uzaklaşmalısın.

Kibir duygusu aslında gerçek değildir, bu yüzden kibir duygusuna asla inanmıyorum. Kibir sahibi olduğun sürece bu kibir seni her zaman yoracak.

Artık kibirden uzaklaşmalı ve kendin için daha iyi olan ve daha mütevazi olan şeyleri tercih etmelisin.

Kibrin bir getirisi yoktur yalnız bir insanın hayatından birden fazla şeyi de götürür. Örneğin bir insan kibirli biri olduğu sürece çevresinde pek de fazla kimse kalmaz.

Kibir Mesajları

gurur ve kibir sözleri

Kibir mesajları ile kendini yüksekte gören kişilere ağır sözler söyleyebilir gösteriş ve kibir ile ilgili sözler ile onları halt edebilirsiniz. Kibirli sözler ve kibir sözleri listesine devam edelim.

Kibirli bir insanın yanında kimse kalmak istemez çünkü bir insanın sürekli ve sürekli kendini övmesi ve kendinden bahsetmesi bir yerden sonra katlanılacak bir şey değildir.

Artık kibirli insanları çevremde bile barındırmıyorum çünkü kibirli insanlar beni her zaman rahatsız ediyor ve daha da fazla üzgün hissettiriyor.

Yapman gereken tek şey kibir sahibi olan insanları teker teker terk etmeli ev onlardan vazgeçmelisin.

Kibirli insanlar ile bir arada olduğun sürece artık kibrin ne kadar zararlı olduğunu ve bir insanın hayatını ne kadar zorlaştırabileceğini öğreneceksin.

Artık kibir ile beraber olmaktan vazgeçip hem kendime hem de kendi çevremde olan insanlara daha objektif bakabiliyor ve aslında neyi doğru ya da neyin yanlış olduğunu anlayabiliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu