Mesafe İle İlgili Sözler-Mesafe Sözleri

Mesafe ile ilgili sözler, mesafe sözleri, uzak mesafe sözleri, mesafe mesajları, dostluk ve mesafe ile ilgili sözler, mesafe lafları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Mesafe İle İlgili Sözler

Mesafe ile ilgili sözler ile uzak mesafelere meydan okuyabilirsiniz. Dostluk ve mesafe ile ilgili sözler sizlerle;

Mesafelere aldanma sen güzel kızım, bu yollar da gide gider biter elbet.

Mesafeler insanlar arasında bırakın kilometreler, yollar ya da dağlar olsun yeter ki kalpler birbirinden uzak kalıp da araya mesafe girmesin.

dostluk ve mesafe ile ilgili sözler

Mesafelere aldanma sen, her şey sonunda tükenir ve biter yeter ki kalpler arasına mesafe girmesin.

İnsanların içleri birlikte olduğu sürece ve akılları da birbirleri ile meşgul olduğu sürece araya giren mesafenin hiçbir önemi yoktur.

Mesafeler aslında birer kandırmaca ve yanılsamadır çünkü sen günün her saati ve her dakikası benim aklımda iken nasıl aramıza mesafe girdiğini söylemek mümkün olabilir ki?

Ben seni sevdikten ve sen nereye gidersen git benim kalbimde olduktan sonra mesafelerin ne bir anlamı ne de başka bir önemi vardır.

Mesafe Sözleri

mesafe mesajları

Mesafe sözleri ile mesafelerin sevgiye engel olmayacağını gösterebilirsiniz.

Seni sevdiğim sürece dünyanın bir diğer ucuna dahi gitsen ben seni hep severim ve ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş sen aslın da hep benim yanımda sayılırsın.

Benim kalbim senden uzaklaştıkça ve sen hem aklımdan, hem fikrimden hem de canımdan çıktıktan sonra tamamen dibimde durup tüm gün yanımda olsan bile ne faydası olur ay da ne değişebilir ki?

Aramızda mesafe olduğu sürece sadece sana istediğim gibi dokunamam onun dışında sevgim de ve ilgim de hep aynı şekilde devam eder.

Aslında ne yollar ne de dağlardır mesafenin anlamı. Asıl mesafe iki insan kalbinin, birbirinden uzaklaşması ve artık birbiri ile ilgili bir bağları kalmamasıdır.

İnsan sadık olduğu ve kendi sevgisinden emin olduğu sürece mesafelerin hiçbir anlamı ya da önemi yoktur.

Mesafeler; sadece kendinden emin olmayan, ne hissettiği ya da ne düşündüğü belli olmayan insanları korkutan bir durumdur. Gerçekten gönülden seven insanlar için mesafenin hiçbir anlamı yoktur.

İnsan bazen de birilerine karşı mesafeli olmalı ve bu mesafeyi de kendi iyiliği için kullanmalıdır.

İnsanlar ile fazla samimiyet kurmak her zaman insana zarar verir bunun için kendini korumak isteyen bir insan da diğerleri ile arasına mesafe koymalıdır.

Aramıza başka insanlar, başka sorunlar ya da daha fazla insanın canını yakan problemler olacağına bırakın da mesafeler olsun çünkü diğer şeyler belki telafi edilemez ama mesafeler elbet aşılır.

İnsanın sevgilisi gökyüzü olduktan sonra mesafeler onun için ancak aşılabilecek ufak tefek problemler olarak gözükür.

Mesafe Mesajları

Mesafe Sözleri

Mesafe mesajları ile size uzak kişilere mesajlar gönderebilirsiniz.

Bazı insanlar arasında bir sürü mesafe olsa hatta dağlar ya da yollar olsa bile o insanlar aslında hep beraberdir. Çünkü o insanların kalpleri bir olmuştur.

Aslında gerçek bir aşka mesafeler zarar veremez çünkü gerçek aşk, mesafe gibi sorunlara boyun eğmeyecek kadar güçlüdür.

İnsanların kalpleri arasında mesafe olacağına birbirini göremeyen gözler arasında mesafeler olsun ki, engeller aşılabilecek türden olsun.

Bazı insanlar samimiyeti ve insanın içten davranmasını anlayamayacak kadar az kapasiteye sahip olduğu için bu insanlar ile anlaşmanın en kolay ve temel yolu onlar ile arana mesafe koymaktır.

İnsan bazen her gün gördüğü insanlardan ise aralarında mesafe bulunsa bile kalbinde hissettiği ya da her gün görmese de gördüğünden daha fazla sevdiği insanlara ihtiyaç duyar.

Hayatın kuralları gereği her gün gördüğün insanlara tahammül etmek zorunda kalır iken görmediği ve arasında mesafe olan insanlar ile birlikte bile vakit geçirmek isteyebilir insan.

Mesafelere aldanmamak gerek çünkü mesafeler insan istediği ve gerçekten inandığı sürece muhakkak aşılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu