Kırık Kalp Sözleri-Kırılan Kalplere Sözler

Kırık kalp sözleri, kırılan kalplere sözler, kalbi kırık sözler, kalp kırıklığını anlatan sözler, kalp kıranlara anlamlı sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Kırık Kalp Sözleri

Kırık kalp sözleri ile kalbinizin kırıldığını anlatabilirsiniz. Kalp kıranlara anlamlı sözler sizlerle;

Kırık bir kalp ile yaşamak demek hayat boyu göğsünde bir sancı ve bir batma ile yaşamak ve de buna alışmak demektir.

Kırık kalbin acısını ve zorluğunu herkes bilmez ve anlayamaz. Ancak bir insan güvendiği ve inandığı bir insan tarafından aldatılır ve kandırılır ise kalp kırıklığının ne demek olduğunu anlar.

Kırık kalp ile yaşamak demek ömür boyu bitmeyecek ve telafisi edilmediği sürece de düzelmeyecek bir hayal kırıklığı ile yaşamak demektir.

Kırılan Kalplere Sözler

Asıl problem kırık bir kalp ile yaşamak değil, bu kırılan kalbin parçalarının ısrarla vücuda batması ve bunun acısı ile yaşayabilmektir.

İnsan sanıyor ki, kalp kemikler gibi değildir hatta kırılmaz ve kırılamaz. Halbuki kalp, insanlar kırdığı sürece de bir kemikten çok daha fazla kırılabilir ve kırık bir kemikten de çok daha zor tamir olur.

Herkesi insan gibi görüp de insan gibi davranmaya ısrarla devam eder ise işin sonunda da muhakkak kırılan bir kalp ile mücadele etmek zorunda kalır. Kırık kalp sözleri devam ediyor.

Kırılan Kalplere Sözler

kalp kırıklığını anlatan sözler

Kırılan kalplere sözler ile kırılan kalbinizi onarabilirsiniz.

Kırık kalp demek insanın aslında yaşanmışlıkları demektir. Tüm bu yaşanmışlıklar bazen insana ağır gelir, zor gelir ve dayanılması imkansız hallere sokar. Bunun içindir ki insan kendi kalbinin kırıklıklarını kabul etmelidir ki, geçmişten de vazgeçsin.

Geçmişe bağlı kalmak ve zaman geçse dahi asla vazgeçmeden geçmiş ile yaşaması insanın kalbinin kırıklıklarını arttırır ve iyileşmeyi de daha fazla imkansız bir hale getirir.

Herkes ya kalbinin üzerine kırılabilir yazan bir yazı asacak ya da insanlardan vazgeçecek ve güvenmeyi de inanmayı da bırakacak. Bunun başka bir yolu da yok.

İnsanın kalbi kırıldıkça insan daha da sessizleşir ve konuşmanın aslında çok bir faydası olmadığını ve konuşarak anlaşılmanın da bazen imkansız olduğunu anlar. Bunun için sessizlik aslında çok daha fazla şey anlatır.

Bir insan eğer gerçekten sizi sever ise zaten bilerek kalbinizi kıramaz ama olur da yanlışlıkla ya da hiç fark etmeden kalbinizi kırar ise sizin sessizliğinizden bile çok şeyi anlar ve bunu düzeltmek uğruna çaba harcamaya başlar.

Bir insanın bile isteye kalbini kırdıktan sonra ne özür dilemenin ne de başka bir söz söylemenin hiçbir anlamı yoktur çünkü bu çaba harcamaksızın yapılan sadece öylesine söylenmiş sözler olabilir.

Bir insanı kalbine hapsedip de orada kalması için mücadele edebilirsin ama o insan ısrarla kalbini kırıyor ve bulunduğu yere zarar vermeye çalışıyor ise bırak gitsin. Ne kalbini daha fazla kır ne de o insanı kalbinde tutmak için ısrarlı bir mücadeleye gir, bırak giden gitsin.

Kalp Kırıklığını Anlatan Sözler

kalp kıranlara anlamlı sözler

Kalp kırıklığını anlatan sözler ve kalbi kırık sözler sizlerle;

Kırık bir kalbin geride bıraktığı ve insana verdiği birçok şey vardır. Aslında insan nerden baktığını ve nerden bakmayacağını bildiği sürece aslında kırık bir kalbin bile insana neler öğretebileceği bilinebilir.

Bazı kelimeler sadece birer kelime değildir hatta tam aksine çok daha fazla anlam barındırır ve bir insanın canını yakabilir. Hatta öyle ki kırılacak bir maddeden olmayan kalbi bile kırabilir ve paramparça bile edebilir.

Kırık kalbin tamiri için büyük çabalar ve emekler gereklidir. Çünkü sadece küçük sözlerle ve öylesine söylenen ufak şeyler ile kalbin ne yarası düzelir ne de iyileşir.

İnsan bazen dışarıdan çok daha mutlu ve keyfi yerinde gözükebilir ama bir insanın içinde neler yaşadığı ve kalbinin ne kadar kırıldığını kimse bilemez.

Aslında canımın nasıl yandığını ve neler hissettiğimi anlatamıyorum ama ben de artık bu kırık kalbim ile neler yapacağımı da bilmiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu