Luna Coin Çöküşü Dijital Paraya Olan Güveni Bitirdi Mi?

Luna Coin Çöküşü Dijital Paraya Olan Güveni Bitirdi Mi? Luna Coin çöküşünden sonra dijital paraya olan güven bitti denilecek seviyelere kadar geriledi. Kripto para piyasasında ilk sıralarda yer alan bir alt Coin’ in birkaç gün içerisinde sıfırlanması piyasaya büyük korku verdiği gözlemlenmektedir.

Luna Coin Çöküşü Dijital Paraya Olan Güveni Bitirdi Mi?

Dijital para piyasalarında panik satışları piyasayı dip seviyelere taşımıştır. Dijital para piyasasında ki panik ve korkuları ortadan kaldırmak için Luna Coin ile alakalı çalışmalara başlanıldığı şirket yetkililerince her ne kadar açılanmış olsa da Coin piyasasın da olumlu bir hava gözlemlenmiştir.

Luna Coin Yükselecek Mi?

Şirket yetkilileri Luna’ yı yükseltmek için uğraştıklarını açıklamış olsalar da somut bir adım atıldığı görülmemektedir. Şirket yetkilileri yer arz ve talepten kaynaklı gerçekleşen piyasa çöküşüne çözüm olarak  Luna Coin’ leri yakmayı teklif etmiş olsa da bunun bir çözüm olmadığı kısa bir süre sonra açıklanmıştır.

Luna Coin Niye Düştü?

Piyasaya yüksek miktarda Luna Coin sürülmesinden kaynaklı düşüş başlandığı tespit edilmiştir. Piyasa yeni Coin ler sürülmesinden sonra talep – arz döngüsünde bozulmalara sebep olmuş ve düşüş trendi başladığı görülmüştür.

Luna Coin Yükselmezse Ne Olur?

Sosyal medya üzerinde Dijital para yatırımcılarının görüşlerine bakıldığında bir çok yatırımcının Bitcoin ve Alt Coin’ lerin piyasadan kısa bir süre içerisinde silinebileceğinin mümkün olduğunu dile getirdikleri görülmektedir. Dijital para piyasasına olan güvenin yenilenmesi için Luna Coin’ in eski seviyelerine gelmesi yatırımcılar tarafından talep edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu