1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. 2 Temmuz Hangi Burç-2 Temmuz Yükseleni

2 Temmuz Hangi Burç-2 Temmuz Yükseleni

Temmuz hangi burç, 2 Temmuz doğanların özellikleri, 2 Temmuz doğan ünlüler, 2 Temmuz yükseleni, 2 Temmuz yükselen burcu vb…Yengeç burçları bilgileri için alışkanlık

2 TEMMUZDA DOĞAN KİŞİLERİN ÖZELLİKLERİ

2 Temmuzda doğanlar hangi burç: 2 Temmuz  kişileri yengeç burcunun karakteristik özelliklerini taşırlar. Bu burçlar su gurubuna mensuptur. Yönetici gezegeni ise aydır. Gümüş, gri ve eflatun renklerinin büyüsüne kapılırlar. Uğurlu taşı inci, uğurlu sayısı ise 2’dir. Pazartesi günleri kendilerini çok şanslı hissederler. Oğlak burçları ile anlaşamazlar. Gümüş metalin etkisinde kalırlar. Çiçeklerden nilüfer ve beyaz gül, ağaçlardan defne ve köknar bu burçları temsil eder.

2 TEMMUZDA DOĞAN KİŞİLERİN KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

2 Temmuzda doğan kişiler kişisel olaraksabırlı, eli açık ve hassas olur. İkna kabiliyetleri çok gelişmiştir. Dürüst ve vicdan sahibi kişilerdir. Sevdiklerine karşı uysal ve sadık olurlar. Çevreye çok kolay uyum sağlarlar. Hayal dünyası çok gelişmiştir. Yaşam görüşleri gerçekçi değildir. Dış etkenlerden çok çabuk etkilenirler. Dış dünyada mutlu tablo çizerken içi kan ağlayabilir. Duygularını çok güzel saklarlar. Yaşam bazen yengeçler için ürkütücü olabilir. Aşk acısına dayanamazlar. Bazı konularda deneyimsiz olmalarının bedelini çok ağır öderler.

2 TEMMUZDA DOĞAN KİŞİLERİN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

2 Temmuzda doğan kişiler fiziksel olarak soluk ve beyaz teni olurlar. Gözleri gri ve mavi olur. Saçları ise mat ve kahverengidir. Bu tarihte doğan erkekler yakışıklı, kızlar ise güzel olurlar. Vücut yapıları ince ve narindir. Yaşı ilerledikçe vücutları bozulmaya başlar. Güzel kalmak için forumlarına dikkat ederler. Gerektiği zaman sıkı diyete girip çok rahat kilo verebilirler. Vücutları genelde vücut geliştirmeye elverişli olur.

2 TEMMUZDA DOĞAN ERKEKLERİN GENEL ÖZELLİKLERİ

2 Temmuzda doğan erkekler ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Sınırlarını belirlemekte zorluk çekerler. 2 Temmuz erkeklerine uyum sağlamak zordur. Karşısındaki insana zor güvenir. Şüpheli gözlerle karşı tarafı göz hapsine alır. İş yaşamında başarılı olurlar. Sosyal yaşamda tutuk bir performans sergilerler. İlişkilerini başarı ile yönetirler. Kısa süreli ilişkiler yaşamazlar. Paralarını iyi kullanırlar. Tasarrufu çok iyi yaparlar.

2 TEMMUZDA DOĞAN ÜNLÜLER:

2 Temmuzda dünyaya gelen ünlülerimiz şunlardır:

Alman şair ve romancı Hermann Hesse

Hans Bethe, Alman fizikçi

Ron Silver, ABD’li aktör

Derya Büyükuncu, yüzücü

Deniz Barış, Türk futbolcu

Ashley Tisdale, ABD’li oyuncu

Lindsay Lohan, ABD’li oyuncu

Yorum Yap

Yorum Yap