Bitcoin BTC ile Video Oyunları

Bitcoin BTC ile Video Oyunları Gelenekselle ödeme biçimleri yerini artık kripto para birimleri almaktadır. İnternet dünyasının hızla ilerlediği günümüzde çevrimiçi oyunları zirve yapmaktadır. İnternet üstünden oynanan video oyunlarını hem satın alabilmek hem de ön sipariş verebilmek için kripto cüzdanlar kullanılabilmektedir. Kripto fonlarını kullanabilme imkanı veren video oyun siteleri bulunmaktadır.

Bitcoin BTC ile Video Oyunları

Günümüzde geleneksel yöntemlerden olan devlet para birimlerini kullanmadan, çeşitli mal yahut ta hizmetler için ödeme yapılabilmektedir. Bitcoin BTC ile Video Oyunları Bitcoin BTC ve diğer tüm altcoinler ile artık internet üzerinden oynana video oyunları da dahil olmak üzere istenen ve sevilen hemen her şeyin alışverişi yapılabilmektedir. İnternet üstünden en sevilen video oyunları, çevrimiçi olarak nerelerden satın alınabilmektedir?

Bitcoin BTC ile Video Oyunları
Bitcoin BTC ile Video Oyunları

Bitrefill

Video oyunlarını doğrudan Bitrefill internet sitesi kullanarak satın alınamamaktadır. Ancak platform içerisinde yer alan oyunlarda kullanılıp harcana bilecek oyun hediye kartlarını satın almak için kullana bilinmektedir. Her türden oyuncu için Bitrefill platformu içerisinde bilgisayar üstünden Xbox ya da Playstation yahut ta Steam kullananların tüm ihtiyaçlarına uygun bir dizi harika hediye kartı sunmaktadır.

Bunun da ötesinde yer alan durum ise, Bitrefill platformundan istenilen miktarda Bitcoin BTC ya da diğer altcoin varlıklar kullanılarak hediye kartlardan satın alınabilmektedir. Bitcoin BTC ile yapılan ödeme sonrasında, oyunu satın alabilmek adına kullanılabilecek hediye kartı, kodunu sistem kullanıcı adınıza tanımlamaktadır.

BitPay

BitPay, Kripto para birimini kullanmaya müsaade eden harika bir kripto ödeme işlemi uygulamasıdır. Oyun satın olabilmenin yanında sağladığı birçok özellikte bulunmaktadır. Bitcoin BTC ile Video Oyunları Sistem, hem güvenli hem de kullanımı kolay masa üstü bilgisayar yahut da akıllı telefon uygulamaları gibi ücretsiz olarak indirilebilen bir tarayıcı uzantısı hizmeti de sunmaktadır. Sistem, kripto alışveriş ihtiyaçlarında kullanılmak adına bir BitPay kartı tanımlamaktadır.

BitPay uygulaması kullanılması sayesinde, BitPay kartına para yükleyerek ve ardından ödeme esnasında BitPay platformunu bir ödeme şekli olarak kabul eden çevrim içi sitelerden Bitcoin BTC ya da altcoin kullanarak herhangi bir oyun ya da oyunlarda kullanılan hediye kartları satın alına bilmektedir.

Keys4Coins

Keys4Coins platformu, oyun anahtarlarını ve de oyun hediye kartlarını satın almak için kripto para birimlerini kullanma izin vermektedir. Ayrıca Steam platformunda binlerce ve Origin sisteminde yüzlerce oyun arasından seçim yapılabilmekte yahut ta bunun yerine bir hediye kartı alına bilmektedir. Keys4Coins platformu, Bitcoin BTC ve Bitcoin Cash BCH kripto para birimi de dahil olmak üzere bir dizi farklı altcoin varlığı da kabul etmektedir. Günlük yaşamda kullanılan devlet parası ile bankaların kredi kartları kullanılmadan alış veriş yapıla bileceği anlamına gelmektedir.

Keys4coins sisteminden önce bir oyun anahtarı satın alınmaktadır. Sonra da, anında elektronik posta adresine oyunda kullanılacak anahtarın kodu gelmektedir. Bitcoin BTC ile Video Oyunları Ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından doğrudan oyun seçimine ya da alış verişe başlana bilinmektedir. Beklemeye dair sıkıcılık ve detaylarda boğulan işlemlere de gerek duyulmadan hızlı bir şekilde işlem bitirilmektedir.

Joltfun

Joltfun sisteminde tam on tane platform yer almaktadır. Platformlarda ise Bitcoin BTC kullanılarak satın alına bilecek, tamı tamına yirmi iki bin adet oyun seçeneği yer almaktadır. Oyunlar ise Steam, Xbox Live, Playstation, Origin ve diğer birçok platform içerisinde bulunabilmektedir. Ayrıca, daha hızlı bir onay işlemi için özel ve ışık hızında bir ödeme seçeneği de kullanılabilmektedir.

Alternatif bir ödeme olarak Bitcoin BTC kullanılabilmektedir. Ödemenin gerçeklemesi olur olma elektronik posta adresine bir anahtar kod gönderilmektedir.  Aktivasyon gerçekleştirildikten sonra işlem seçeneği için alış verişe geçilebilmektedir.

Kinguin

Kinguin, bir oyun pazarıdır. Bitcoin BTC ile beraber birçok kripto altcoin varlığı ödeme işlemlerinde kullanılabilmesi için Bitpay ödeme sistemini kullanmaktadır. Oyun Platformu, geleneksel ödeme yöntemleri kullanılmadan, oyun kod anahtarlarını ve de Microsoft Office ile Windows 10 gibi işletim sistemleri yazılımları satın almayı sağlamaktadır. Piyasaya yeni çıkan ya da çıkacak oyunlar için ön sipariş dahi kabul edilmektedir. Ön sipariş kabul edildiğinde elektronik posta adresine bir mail içinde kod anahtarı gönderilmektedir.

Artık Bitcoin BTC kripto varlığı kullanılarak oyun deneyimi zenginleştirile bilinmektedir. Devlet parasına ya da banka kredi kartına ihtiyaç duymadan Bitcoin BTC ya da altcoin kripto para birimleri kullanılarak oyun satın alına bilmektedir. Bitcoin BTC ile Video Oyunları Oyun anahtarlarına sahip oluna bilmektedir. Hediye kartı ile yazılımlar da satın alınmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu