Koç Aslan Uyumu-Koç ve Aslan Burcu Aşk Uyumu

Koç-Aslan uyumu, koç ve aslan burcu uyumu, koç kadını aslan erkeği uyumu, aslan kadını koç erkeği uyumu, koç ve aslan burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Koç Aslan Uyumu

Koç Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Koç aslan uyumu ilişkisinde doğal bir bağ vardır çünkü ikisi de birbirlerine ilgi duyarlar. Eğer iki kişi de birbirine inanırsa bu ilişkide kesinlikle harikalar yaratacaklardır. Birbirlerine uyumludurlar ve kısıtlamaları dengelerler. Koç kadını aslan erkeği uyumu için araştırıldığında ikisi de çalışkan ve isteklidir. Koç kadını yüksek benliğine güvenerek elini attığı her işte başarılı olur. Doğası gereği çevresindekilere karşı oldukça duyarlı ve pratik çözümler sunan bir tavrı vardır. Özellikle sevdiklerine karşı çok şefkatlidir. İki burcun da hırslı ve elinden gelenin en iyisini yapan huyları nedeniyle ikisi de çok iyi anlaşır ve ortak hedefler belirlerler. Aslan erkeği kibar ve sevgi doludur aynı zamanda açık sözlü ve kararlıdır. Sosyal tarafı koç kadınını etkiler. Etrafındaki insanlar tarafından takdir edilmeyi ve beğenilmeyi çok önemser. Bu nedenle ilişkide bazen sorunlar olabilir. Birbirlerini anlamalı ve sürekli iletişimde kalmalıdırlar. Koç kadınının cesur, şiddetli ve agresif bir yapısı varken aynı zamanda güvenilir ve şefkatlidir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Aslan Kadını Koç Erkeği Uyumu

Koç erkeği bazen garip davranışları ve kibirli tavırlarıyla başa çıkabilecek bir partner arıyor olabilir. İhtiyaç duyduğunda yanında kalacak ve ona bakacak birini ister. Aslan kadını bu açıdan ona uygundur. Çünkü aslan kadını şefkatli ve merhametlidir. İnsanlara olan sevgilerini ifade etmekte zorlanmazlar. Aslan kadını koç erkeği uyumu gerçekten dikkat çekicidir. Aslan burcu kadını tüm arzu ve dileklerini yerine getirme konusunda bu kadar cömert olduğu için ona hayran kalacak ve bu da ona olan güvenini artıracaktır. Koç erkeği ihtiyaç duyduğu destekle birlikte ona verdiği sıcaklığı ve sevgiyi yükseltecektir. Ayrıca tutku ve coşkuyla dolu büyük bir samimiyet yaşayacaklar. Hem duygusal hem de romantik olarak sevilme ihtiyacı hissediyorlar. Birbirlerine iyi gelecek romantik bir ilişki yaşayabilirler. Birilerini anlayabilecek ve hem mantıklı hem de sempatik kararlar alabilecekler. Aslan kadını liderlik özelliğini koç erkeği için dengeleyecek. İkisi de her alanda başarılı olmak için yaratılmış burçlardır.

Koç Aslan Burcu Uyumu:

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu