Miraç Kandili Mesajları-Miraç Kandili Sözleri

Miraç kandili mesajları, miraç kandili sözleri, miraç kandiliniz hayırlı olsun sözleri, dualı miraç kandili mesajları, miraç kandili resimli mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Miraç Kandili Mesajları

Miraç kandili mesajları sizlerle;

Bu mübarek gece tüm hayırlı duaların kabul olacağı ve gökten bir yağmur gibi rahmetin yağacağı bir gecedir. Bu gecenin hürmetine insan pişmanlıkları için af dilemelidir. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Rahmetin gökten biz inanan tüm müminler için yağacağı bu mübarek gecede yalnız kendimiz için değil, tüm sevdiklerimiz için ve de tüm inanan mümin kardeşlerimiz için bol bol dua etmeliyiz.

Kandiliniz mübarek olsun, tüm haneniz bereket ile dolsun ve sevdiğiniz herkes sizin ile birlikte huzur dolu bir hayat sürsün.

Bu mübarek gecede dualarımızda buluşmaya, ilahi sesler içerisinde kulaklarımızı dünyevi seslere kapatmaya ve de sevdiklerimiz ile ibadet edip de dualar etmeye niyet edelim.

Kıymetli dualarımızda hayrı, huzur istemeyi, Allah’tan rahmet istemeyi ve tüm sevdiklerimizi de dualara eklemeyi unutmayalım. Herkesin Miraç Kandili mübarek olsun.

Yüce Rabbim tüm hastalara şifa versin, tüm zorda kalanların ve çaresiz olanların yardımcısı olsun. İhtiyacı olan ve kimsesi olmayan herkesin kimsesi olsun Yüce Rabbim. Herkesin kandili mübarek olsun, Allah yar ve yardımcı olsun.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin ama her duamızı da içinde hayırlar ile doldurup öyle kabul etsin. Bizim için hayırlı olmayan her ne var ise biz kullar, dualarımızda bunları dile getirsek bile rabbim hayırlı olanı versin herkes için. Kandiliniz mübarek olsun, büyüklerimin ellerinden ve küçüklerimin gözlerinden öperim.

Miraç Kandili Sözleri

Miraç kandili sözleri sizlerle;

Kalplerin yumuşadığı, ellerin semaya açıldığı ve tüm güzelliklerin insanlar için yeni baştan yaratıldığı bu mübarek gecede dilerim ki, sizler de tüm aileniz ile birlikte mutlu, huzurlu ve de sevgi dolu yuvanızda olursunuz. Kandiliniz mübarek olsun.

Ey Rabbim! Bizler hata yapabilen kullarınız. Bizim bilerek ya da bilmeden de olsa yaptığımız tüm günahları affeyle. Sen bizleri doğru yola ulaştır ve senden başka bir şeyi gönlümüze koyma Rabbim. Bunun için Allah’ın rızasını almak için bu mübarek gecede hep beraber dua edelim ve ibadetlerimizi yenileyip onun için mücadele ederim. Tüm inanan herkesin kandili mübarek olsun.

Her sabah güneş ile beraber bizler de uyanırken bu mübarek gün için biz ayrı bir umut ev ümitle uyandık. Çünkü bugün bu mübarek gün bizlere af dilemeyi, pişman olmayı ve hatalarımız için yaratıcımızdan af dilemeyi hatırlatır. Tüm sevdiklerimizin ve tüm inanan herkesin Miraç Kandili mübarek olsun.

Yüzünüzden gülücükler eksil olmasın, kalbinizden bir Allah sevgisi eksilmesin ve tüm iyilikler dönüp dolaşıp yine sizi bulsun. Bol bol duaların edildiği, herkesin ibadeti ile beraber Yüce Yaradan’a daha da yaklaştığı ve yalnız kendiler için değil tüm sevdiklerimiz için iyi dileklerde bulunduğumuz bir gün olsun. Hayırlı kandilleriniz olsun.

Miraç Kandili Hayırlı Olsun Sözleri

Miraç kandili hayırlı olsun sözleri sizlerle;

Bu mübarek gün bizlerin kardeşlik duygusunu, sevgi duygusunu ve de yardımlaşma duygusunun ne olduğunu tekrar hatırlatır ve bizlere öğretir. Bunun için bu günü en hayırlı olduğu şekilde yaşamak ve sevdiklerimiz ile beraber olmalıyız. Kandiliniz mübarek olsun ve hayırlı günleriniz olsun.

Bu gece iman edip salih ameller işleyen, gönüllere dokunan insanlardan biri olmak ümidi ile geceniz mübarek olsun. Kandiliniz de hayırlı olsun.

Bu gece hürmetine cennetlerde ebedi buluşmak için karşılıklı duaları birleştirip gecemizi iha ederek daha nice kandillere erişmek ümidi ile  kandiliniz mübarek ve de hayırlı olsun.

Allah’ım, bu gece kalplerimizi birleştir. Aramızı güzel eyle, bizleri kurtuluşa erdir, bizleri en karanlıktan aydınlığa çıkar. Bu gecenin hürmetine bizi her türlü çirkinliklerden uzaklaştır. Kandiliniz mübarek olsun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu