İkizler Yengeç Uyumu-İkizler ve Yengeç Burcu Aşk Uyumu

İkizler yengeç uyumu, ikizler ve yengeç burcu uyumu, ikizler kadını yengeç erkeği uyumu, yengeç kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve yengeç burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Yengeç Uyumu

İkizler yengeç uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %20, İş Hayatında %30

İkizler Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Bu ilişkide herkes iletişimden yana! İkisinin de konuşma tarzı farklı olabilir fakat yine de sorunları konuşarak çözmek onlar için önemlidir. Yengeç erkeği duygusaldır ve duygularıyla hareket edebilir. Hayal gücü oldukça yüksektir. Konuşma açısından güçlü bir gün vardır ve ikna kabiliyeti yüksektir. İkizler Burcu’nun hareketli yapısı ve pratik zekâsı bu ilişkiyi yükseltecektir. Her iki burcunda ruh hali sık sık değişebilir. İkizler Kadını Yengeç Erkeği Uyumu açısından bakıldığında ortalama bir uyumdan bahsedebiliriz. İkizler burcu değişken ruh hali nedeniyle mutluluktan moral bozukluğuna hızlı geçişler yapabilir. Bu iki kişi hayal etmeyi severler. Davranışlarında farklılıklar olabilir, ortak noktaları çok fazla yoktur. Yine de konuşacak konu bulabilirler. Çünkü ikizler kadını çok farklı alanlara ilgi duyar ve her zaman konuşacak bir konusu vardır. Yengeç erkeği de ona entelektüel yaklaşımı nedeniyle uyum sağlayacaktır. Duygu ve düşüncelerini dile getirirken her iki burç da oldukça dikkatlidir. Bu ilişkinin yöneticisi genel olarak yengeç erkeği olacaktır. Ele avuca sığmayan ikizler kadını mantıklı bir karar alması gerektiğinde yengeç erkeğini danışacaktır. Yengeç erkeği de mantıklı davranışlarından biraz sıyrılmak ve başarılı olmak için ikizler kadınına ihtiyaç duyar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yengeç Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Yengeç kadını, duygusal ve kararlıdır. İkizler erkeğinin ani ruhsal geçişleri onu bazen yorabilir. İkizler burcu yengece baktığı zaman özeni ve merhameti görecektir. Sabırlı olmasını öğrenebilir. Hayata karşı farklı görüşleri olsa da birlikte konuşacak konu bulabilirler. İkisinin de entelektüel tarafı birbirini tamamlayacaktır. İkisi de hayal dünyasında yaşamayı severler. Bu nedenle hayata dair ortak hedefler bulabilirler. Seyahat etmekten hoşlanırlar ve sürekli aktif kalmak ilişkilerine iyi gelecektir. Bu ilişkide tolerans gösteren burç yengeç kadını olacaktır. İkizler erkeğinin yerinde duramayan tavrı yengeç kadınını kabuklarından çıkarabilir. Yengeç kadını çok baskıcı olursa ikizler bunu reddedebilir. Bu ilişki ayrılık getirirse yengeç bunu ikizler kadar kolay kabul etmeyecektir. Özgür ruhlu ikizler için Yengeç burcunun sıcak yuva isteği güzel gelebilir.

İkizler ve yengeç burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu