Evlilik Yıldönümü Sözleri-evlilik yıldönümü Mesajları

Evlilik yıldönümü sözleri, evlilik yıldönümü mesajları, evlilik yıldönümü yazıları, kocaya evlilik yıldönümü sözleri, yıldönümü sözleri kısa gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Evlilik yıldönümü sözleri, bir evliliği sürdüren insanların ilk evlendikleri günün tarihinde kutlama yapmak adına birbirlerine gönderdikleri güzel mesajlardır. Genellik ile bu mesajlar içerisinde geçmiş güzel günler yad edilir ve gelecek ile ilgili iyi dileklerde bulunulur. Mesaj olmaktan ziyade evlilik yıldönümü yazıları da vardır ve bu konu hakkında tercih edilebilir.

Bazen de bu kutlamayı evlilik yapan iki insan değil de evliliği destekleyen başka insanlar da yapabilir. Örneğin; oğluma ve gelinime evlilik yıldönümü mesajı gibi bir arama yapılabilir.  Bu evlilik kurumuna duyulan saygıdan ve de bir evliliği desteklemekten de gelebilir.

Uzun ya da yıldönümü sözleri kısa olması bir fark yaratmaz. Çünkü asıl güzel olan mesajın uzunluğu değil, içeriği ve de hatırlanmasıdır. Çünkü asıl önemli olan bu güzel günün hatırlanmasıdır. Karşı tarafa bunu hatırladığı göstermek adına ufak bir mesaj göndermek bile çok kıymetlidir.

Eşler içinde bugün ayrı bir önem taşımaktadır. Örneğin; kocaya evlilik yıldönümü sözleri vardır. Bir eşin diğer eşe söyleyebileceği güzel sözlerdir. Bu sözler çoğunlukla güzel temennileri ve insanı mutlu eden her şeyi içerir. Evlilik yıldönümü mesajları sizlerle;

Evlilik Yıldönümü Sözleri

 

Koca bir yıl daha eklendi ömrümüze ve bir yıl daha bana cenneti yaşattın güzel eşim. Her şey için sana minnettarım ve dilerim nice nice yıllarımız olsun.

Geçen günlerin güzellikleri gelecek günlerin göstergesidir aslında. Ne güzel günler geçirdik biz ve de ne güzel günler var daha önümüzde. İyi ki varsın güzel eşim, güzel bir yılımız daha geçti.

Sevgili eşim, geçen zaman sonunda sana olan sevgim ile beraber anılarımız da arttı. Çok şükür ki böyle güzel günleri hep beraber geçirdik ve kötü olan her şeyi de kolayca atlattık. İyi ki hep yanımda oldun ve benimlesin. Bir yıl daha bitti ve daha önümüzde bir sürü güzel yıl var…

Güzel bir sene sonunda yine sen ve ben baş başa kaldık. Öyle güzel anlar yaşattın ki bana, ne desem ya da ne yapsam hep az kalır. Yaşamımız boyunca her seneyi böyle birlikte kutlama dileği ile güzel eşim…

Canım, yoldaşım, sevgilim, annem, babam ve eşim… Tüm güzellikleri hayatıma getiren kadın. Teşekkür ederim yanımda olduğun için ve teşekkür ederim benim ile beraber kaldığın için. Biliyorum ki çok ama çok güzel günlerimiz olacak çünkü sen yanımdasın ve ben hep seninleyim. Bu güzel yıl için sana minnettarım.

Sevgili eşim ve çok sevgili kocam… Bana hem bir dost hem de güzel bir eş olduğun için teşekkür ederim. İnanılmaz mutlu zamanlar geçirdik senin ile beraber ve şimdi hayatlarımızı birleştirmemizin üstünden bir yıl daha geçti. Daha nice beraber yıllarımız olsun, seni seven eşin.

Hayatımın en güzel sorusunu alalı ve sana “Evet!” diyeli bir yıl daha geçti. Bir yıl değil dilerim nice nice yıllarımız daha beraber geçer. Seni çok ama çok seviyorum, iyi ki varsın.

İyi ki yanımdasın, iyi ki seni sevdim ve iyi ki bunca zaman birlikte olup da her şeyi aşmışız. Güzel zamanlarımıza bir yenilerini daha ekleyeceğimiz 365 sayfalık yeni bir kitap açılıyor önümüze bugün. Çünkü bir önceki kitabı inanılmaz güzel anlar ile doldurduk. Nice nice kitaplara güzel anlarımızı yazmaya…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Hayatta en büyük dileğimdi senin ile beraber yaşlanmak ve bir yıl daha yaşlandım seninle canım eşim. Ve yaşlanmaya karşı hiçbir zaman da böle hevesli olmamıştım. Şimdi ise ne kadar istekliyim senin ile bir ömür geçirmeye? İsterim ki daha uzun zaman birlikte yaşlanalım.

Benim güzel eşim, evliliğimizin bir yılını daha birlikte yaşadık ve şimdi de bu güzel evliliğe başladığımız ilk günkü tarihe geri döndük. Hayatımda verdiğim en doğru karardı bu evlilik çünkü sen her zaman benim için bir eşten çok ama çok daha fazlası oldun. Her şey için sana minnettarım ve daha beraber yaşayacağımız o uzun yılları merakla bekliyorum.

İyi ki seni sevmişim ve iyi ki benim ile beraber bir ömür geçirmeyi kabul etmişsin canımın içi. Sen olmasan şuan ne halde olurdum bilmiyorum ama bu güzel evliliğin beni nasıl da mutlu ettiğini biliyorum. Dilerim ki daha uzun yıllar boyunca beraber olur bu mutluluğu daha da arttırırız.

Teşekkür ederim yanımda olduğun her ana ve teşekkür ederim benim için yaptığın her şeye. Sen dünyanın en güzel kadınısın ve ben de bu dünyanın en şanslı adamıyım. Evliliğimiz ise bir insanın başına gelebilecek en güzel şey. İyi ki benim ile berabersin güzel eşim. Güzel bir yılın sonunda dilerim ki çok ama çok daha güzel nice nice yıllarımız daha olsun.

Hayatımın en değerli insanı, güzel eşim ve canım sevgilim. Evliliğimizin üstünden bir yıl daha geçti ve bir yıl daha yaşanmışlığımız arttı. Bir yıl daha geçirdik beraber ve önümüzde daha bir sürü yıl var. Bu yılları da hep beraber ve böyle güzel geçirmek dileği ile.

Gönlüm hep isterdi senin yanında olmayı ama bazen mesafeler engel oluyor birlikteliklere. Yine de bu benim gönlümün senin yanında olmasına engel olamaz. İyi ki birlikte böyle mutlu bir yıl daha geçirdik güzel eşim, benim aklım da fikrim de hep sende.

Kocaya Evlilik Yıldönümü Sözleri

İyi ki varsın ve benim canım eşim ve ben iyi ki de sevmişim seni. Sen benim hayat arkadaşımsın ve umarım da her zaman yanımda olursun. Seni her zaman seven kocan…

Tekrar gelsem dünyaya ve tekrar bir şansım olsa seni bulmakta bu sefer bu kadar gecikmezdim sevgili eşim, daha erken seni tanır ve daha fazla zaman geçirmemizi sağlardım muhakkak. Çünkü sen bu hayatta en güzel yoldaş ve en güzel hayat arkadaşısın. Birlikte daha nice güzel yıllarımız olsun.

İlk evlenişimiz, seni ilk görüşüm ve senin bana evet dediğin an. Tüm günler aklımda ve hepsi birbirinden öyle güzel ki… güzel eşim, dilerim bir yıl değil senin ile beraber böyle keyif ve mutluluk ile geçireceğimiz bir sürü yıllarımız olur.

Senin bana güzellikler ve mutluluklar verdiğin kadar hayat sana sağlık, huzur ve mutluluk versin. Bir gün değil her gün beraber olup nice nice yıllar huzur ile yaşayalım.

Senin ile beraber keyif ile geçirdiğim her günün sonunda şimdi evlilik yıldönümüne geldi tekrardan zaman. Kalbin kadar temiz ve en az sen kadar güzel bir evliliğimiz olsun. Dilerim gelecek yılları sen, ben, çocuklarımız ve torunlarımız ile beraber kutlayalım.

Geçen her gün ile beraber evliliğin ne kadar kutsal olduğunu ve senin ile evlenmenin bir insanı ne kadar mutlu edebileceğini tekrar ve tekrar öğrendim güzel eşim. Her şey için sana minnettarım. Yanımda olduğun. Beni desteklediğin, kötü zamanlarda bile beni hiç bırakmadığın, güzel günlerde de hep yüzünde bir gülümse olduğu için sana teşekkür ederim. Dilerim ki ömrümüzün her günü en az bugün kadar güzel ve mutlu geçsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu