Rüyada Bakliyat Görmek-Rüyada Hububat Görmek

Rüyada bakliyat görmek, rüyada hububat görmek, rüyada bakliyat almak, rüyada bakliyat kurdu görmek, rüyada bakliyatın böceklendiğini görmek vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bakliyat Görmek

Rüyasında bakliyat gören kişinin sevinçli ve müjdeli haber alacağı söylenir. Kişinin idealleri peşinden koşarken çok yorulacağı, hedeflerine ulaşırken karşısına bazı aksiliklerin çıkacağı söylenir. Rüya sahibinin yaptığı yatırımların olumlu sonuçlanacağı, emeklerinin boşa gitmeyeceği, çalışmalarının karşısını alacağı ve yüzünün güleceğine işaret eder.

  • Rüyada Bakliyat Almak

Rüyasında bakliyat alan kişinin elinin bollaşacağı, bereketin artacağı, kazancının çoğalacağı, rızkının genişleyeceği, hayatının kolay hale geleceği söylenir. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak güçleneceği, zenginlik ve bolluk elde edeceği söylenir.

  • Rüyada Bakliyatın Kurdunu Görmek

Rüyasında bakliyat kurdu gören kişinin yükselmesine ve mutlu olmasına engel olmaya çalışan birisinin olduğuna işaret eder. Malından ve parasından çalmak isteyen kötü kalpli birisinin çok yakın çevresinden çıkacağı söylenir.

  • Rüyada Bakliyatın Böceklenmesi

Rüyasında bakliyatın böceklendiğini gören kişinin sırtından geçinmek isteyen birisinin olduğunu, bu kişiden kişinin uzak durması gerektiğine işaret eder.

  • Rüyada Kuru Bakliyat Görmek

Rüyasında kuru bakliyat gören kişinin kısmetinin ve şansının açılacağı söylenir. Kuru fasulye görmek iyiye yorumlanırken nohut görmek pek hayra yorulmaz.

  • Rüyada Hububat Görmek

Rüyasında hububat gören kişinin derdinin sıkıntısının biteceğine, ticaretinin artacağı, işlerinin çoğalacağı, hayatının daha kolay ve zevkli hale geleceğine alamet eder. Rüya sahibi elde edeceği fırsatlarla kazanç elde edip yüzünün güleceği söylenir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu