Amana Yetkili Servisi

Amana Yetkili Servisi Kalitesinde Özel Tamir Servisi

İstanbul Amana Servisi Evlerimizde çeşitli elektronik beyaz eşya ürünlerini kullanmaktayız. Amana markası, Amerikan markasıdır ve ev buzdolabı ürünlerini ülkemizde, kullanıcılara sunmaktadır. Amana servisi olarak, tüm teknik destek hizmetlerimizi, uzman kadromuz ile güvenilir olarak sunuyoruz. Amana marka eşyalarınızın montajı, arıza tamiri ve bakım işlemleri ile ilgili her türlü hizmeti güvenilir olarak vermeye çalışıyoruz. Buzdolabı ürünleriniz için firmamızdan alacağınız destek hizmetleri ile her türlü sorunun hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz. Garantili hizmetlerimiz ile tüm hizmet bölgelerimizde yer alan müşterilerimize aynı gün servis hizmetlerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz.

İstanbul Amana Yetkili Servisi

Amana markası, kaliteli bir markadır ve daha çok elit kesimlerin, evlerinde kullanım için tercih ettikleri bir buzdolabı markasıdır. Buzdolabı ürünlerinizi yeni aldığınızda, ekiplerimiz ürününüzü, adresinize güvenli olarak teslim edecektir. Buzdolabınızı kullanmaya başladıktan sonra, belirli dönemlerde bakım gerektirebilmekte ve arıza oluştuğunda, arızanın hemen giderilmesi gerekmektedir. Buzdolabı servisi olarak müşterilerimize hizmetlerimizi 7/24 olarak sunuyor ve müşteri memnuniyetinin oluşmasını sağlıyoruz.

Servis ekiplerimiz, teknik destek hizmetlerini sunarken, arıza tamirlerinde, parça değişimine ihtiyaç duyulduğunda, orijinal yedek parçaları kullanmaya özen gösteriyor. İstanbul Amana Servisi Teknik hizmetlerimiz güvenli olurken, kullanmış olduğumuz, orijinal yedek parça çeşitleri ile cihazların uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Hizmet bölgemizde, sunduğumuz hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde edindiğimiz tecrübe ile tüm hizmetlerimizi profesyonel kadromuz ile sunuyoruz. Hizmetlerimiz genellikle yerinde sunuyor, önemli durumlarda, kendi atölyemizde tamir işlemlerini yaparak sorunları hemen çözüyoruz.

amana
amana

İstanbul Amana Buzdolabı Yetkili Servisi

İstanbul Amana servisi olarak buzdolabı bakım hizmetlerini veriyoruz. Garantili olarak sunduğumuz hizmetlerimiz ile tüm arıza türlerinin onarımını yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen servis taleplerine göre hizmetlerimizi, yerinde veriyoruz.

Hizmet türlerimiz şunlardır;

  • Amana buzdolabı bakım hizmeti,
  • Amana buzdolabı onarım hizmeti,
  • Amana buzdolabı servis hizmetleri,

Buzdolabı ürünlerinin her türlü bakımını garanti kapsamında yerine getiriyor ve kullanıcılarımızın sorunlarının çözümünü gerçekleştiriyoruz. Telefonlarımızdan bizlere ulaşan müşterilerimiz, buzdolabı arıza türlerini bildirdiklerinde, ekiplerimiz, arıza türüne göre gerekli olabilecek tüm donanımları ve teknik cihazları alarak, adrese hemen intikal ediyorlar. Hizmetlerimizde, daha çok yerinde tamir hizmeti sunuyoruz.

Büyük arıza ve uzun sürecek tamir işlemlerinde, buzdolabını yerinden alıyor, ücretsiz olarak servisimize getiriyor ve gerekli bakımlarını yaparak, kısa sürede teslim ediyoruz. Amana Yetkili Servisi kalitesinde Özel Servis Hizmetlerimizde en çok dikkat ettiğimiz husus, müşterilerimizin yaşadığı mağduriyeti en kısa sürede gidermek ve verilen hizmetler sonrasında, buzdolaplarını uzun süre kesintisiz olarak kullanabilmelerini sağlayabilmektedir.

amana servis
amana servis

İstanbul Amana Buzdolabı Bakım

Amana marka ürünlerde meydana gelebilecek arızaların tamir işlemleri için mutlaka firmamız ya da teknik yeterliliğe sahip firmalardan destek alınmasını öneriyoruz. Buzdolabı bakım hizmetlerimizde, personelimizin, kaliteli hizmet sunabilmesi için bakım, onarım işlemleri ile ilgili sürekli eğitilmesini sağlıyoruz. Amana marka buzdolabı ürünlerinin tüm modellerinin bakımları, personellerimiz tarafından profesyonel olarak yerine getirilebilmektedir. Firmamız, hem yönetici kadrosu hem teknik servis ekipleri ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler üretmeye çalışmaktadır.

İstanbul Amana Servisi Buzdolabı ürünleri kullanılmaya başlandıktan sonra zamanla bazı parçaları eskimeye başlayacak ve soğutma, enerji tüketim performanslarında değişmeler meydana gelebilecektir. Bakım hizmetlerini sunarken, firma tarafından üretilmiş, orijinal yedek parçaları, sıfır ürün olarak kullanıyor ve her bakım hizmeti sonrasında, müşterilerimize garanti belgesini sunuyoruz. Müşterilerimiz, günün her saatinde bizlere ulaşabilmekte ve her türlü bakım hizmetini alabilmektedir. Buzdolabı bakım hizmetlerinde, tüm parçaların kontrolünü yapıyor, arıza yapabilecek durumları tespit ederek, arıza oluşmadan önlemeye çalışıyoruz.

istanbul amana
istanbul amana

İstanbul Amana Yetkili Servis

İstanbul Amana servisi olarak İstanbul ve yakın çevresinde bulunan tüm müşterilerimize hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Ekiplerimiz, tüm servis taleplerine hemen dönüş yapmakta ve müşterimizin adresine intikal ederek, cihaz kontrolü yaparak, arıza tespiti yapılmaktadır. Yapılan tespitler sonrası müşterilerimize en iyi ve ekonomik çözüm önerileri sunulmaktadır. Servisimiz, tüm modeller için yeterli oranda yedek parça bulundurduğu için tamir için ihtiyaç duyulan parça teminini aynı gün yapmaktadır. Müşterilerimize sunulan çözüm önerileri için onay verildikten sonra teknik ekiplerimiz bakım işlemlerine hemen başlamaktadır. Tüm bakım ve tamir işlemleri için 1 yıl garanti veriyor ve işlemlerin güvenli yapılmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizden faydalanabilmek için servis telefonlarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olmaktadır.

İstanbul Amana Servis
İstanbul Amana Servis

İstanbul Amana Buzdolabı Motor Değişimi

Buzdolabı ürünlerinde meydana gelen arızalar sonucu, soğutmama, gürültülü çalışma gibi sorunlar görülebilecektir. Bu sorunların en büyük nedeni motor arızasından kaynaklanabilmektedir. Amana buzdolabı motor değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Motor değişimlerinde, arızalı motorlar yenisi ile değiştirilmektedir. Motor değişimlerinde, markaya ait orijinal ürünü kullanıyor ve firmanın sunmuş olduğu fiyat üzerinden müşterilerimize ürünleri temin ediyoruz.

Amana buzdolabı servis ve bakım hizmetleri ücretleri hakkında bilgi almak isteyenler, firmamız ile iletişim kurarak ya da internet sitemizi inceleyerek istedikleri bilgiye ulaşabilmektedir. İstanbul Amana Servisi Firmamız, markaya olan güveni sağlayabilmek, sorunların yerinde ve doğru çözümünü sunabilmek için orijinal ürün kullanımı yaparak hizmet vermektedir. Amana buzdolabı servisi olarak, markaya ait tüm ürün çeşitleri ile ilgili teknik servis hizmetlerini 7/24 sunuyor, %100 müşteri memnuniyeti oluşturuyoruz.

Amana Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu