Yengeç Oğlak Uyumu-Yengeç ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Yengeç oğlak uyumu, yengeç ve oğlak burcu uyumu, yengeç kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını yengeç erkeği uyumu, yengeç ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yengeç Oğlak Balık Uyumu

Yengeç oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

Yengeç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Yengeç ve oğlak bir araya geldiğinde zıt kutupların çekimi olur diyebiliriz. Bir araya geldiklerinde güzel bir ilişkiye adım atabilirler. Oğlak erkeği sabırlıdır ve yengeç kadını bu sabır sayesinde rahatlar. Gerçek duygularına göre hareket eden iki kişidir. Yengeç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu oldukça yüksektir. Yengeç burcunun yaratacağı yakınlık, oğlak burcunun sahip olmadığı şeyle tam olarak uyumludur. Birbirlerini tamamlarlar ve güven duyarlar. Yengeç burcunun samimiyeti Oğlak erkeğini büyüler ve ondan ayrılmaz. Oğlak burcu her zaman sevgi, sıcaklık ve bir yuva arar. Yengeç burcu ise bunların tamamını karşılayabilir. Duygusal durumları her zaman birbirlerine uyumludur. Yengeç kadını karamsarlıktan kurtulup kendine güvenini eline alırsa mükemmel bir ilişkileri olur. Oğlak, güvenilir görünse de muhtemelen burçlara en az güvenen burçlardan biridir. Özel ilişkilerinde genellikle sorunu yaratan oğlak burcudur. Çünkü herkese karşı bir güven problemi vardır. Oğlak burçları partnerlerinin söylediği herhangi bir şeye inanmakta güçlük çekebilirler. Fakat yengeç kadını bu güven problemini sonuna kadar ortadan kaldıracaktır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Yengeç erkeği ahlaki değerleri oldukça yüksek bir erkektir. Oğlak kadınını da bu tavır büyüler. Yengeç Oğlak’ın bağlılığını hissettiği sürece, eylemlerini sorgulamaz. Yengeç, partnerinin güven eksikliğini kolayca hissedebilir ve tavırlarını hemen buna göre ayarlar. Oğlak Kadını Yengeç Erkeği Uyumu oldukça yüksektir. Bu ilişkide her ikisi de gerçekten tanışmadan önce birbirlerini tanıdıklarını hissedebilirler. Karşılıklı sevgileri, koşulları tamamen farklı olsa bile, sanki aynı evde büyümüşler gibi tanıdık ve sıcak görünecektir. Biri aile odaklı olmalı, diğeri kariyerine dönmeli. Oğlak burcunun duygusal derinliğine ulaşmak gerçekten zor, ancak Yengeç partneri bunu kusursuz bir şekilde başarır. Yine de birbirlerini değiştirmeye çalışırlarsa birbirlerinin enerjisinin çoğunu alabilirler. Birbirlerinin kişiliklerini kaçınılmaz ve değişmesi imkânsız olarak kabul etmeleri en iyisidir. Eğer bir ilişkiye başlarlarsa bu ilişki çok büyük bir ihtimalle evlilikle sonuçlanır. Birbirlerinden ayrılmayı düşünemezler bile. Çünkü tam olarak her ikisi de birbirini tamamlar. Bu duygusal birlikteliği ikisi de bozmak istemeyecektir.

Yengeç ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

Yengeç burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu