Rüyada Bebek Düşürmek-Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada bebek düşürmek, rüyada düşük yapmak, rüyada bebek ağlaması, rüyada ölü bebek görmek, rüyada hamileyken bebek düşürmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşüren kişinin olumsuz düşünceye kapılıp, başına kötü olayların gelmesine işaret eder. Rüyanın işaret etmiş olduğu diğer bir konu da kişinin zarara uğramasıdır. Maddi ya da manevi anlamda, çeşitli zararlar görmek ve sorunların ortaya çıkması olarak değerlendirilir. Bir olay ile ilgili olarak çevrenizden tepki alıp haksız yere suçlanabilirsiniz.

  • Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yapan kişinin yoldan çıkacağı, yasal olmayan işlere imza atacağı, maddi sorunların ortaya çıkması, haksız kazanç elde etmesi, görevini kötüye kullanma olarak yorumlanır.

  • Rüyada Bebek Ağlaması

Rüyada bebek ağlaması duyan kişinin yakın bir arkadaşı ile küseceğine ve bu durumdan çok büyük üzüntü duyacağına işaret eder.  Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişi ya da kişilerle olan küslüğünüz, hayatınızın olumsuz anlamda değişmesine sebep olacaktır.

  • Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek kötü sonuçlanacak bir değişime işaret eder. Kişinin yanlış bir seçim yapacağı bu seçimden dolayı zarar edeceği ve mutsuz olacağı söylenir.

  • Rüyada Hamileyken Bebek Düşürmek

Rüyasında hamileyken çocuk düşürdüğünü gören kişinin hayatını gözden geçireceği, kendine çekidüzen vereceği, hayatında köklü değişikliler yapacağı, bazı ilişkileri sona erdireceği, yeni heyecanlara yelken açacağı anlamlarına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu