İkizler Oğlak Uyumu-İkizler ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

İkizler oğlak uyumu, ikizler ve oğlak burcu uyumu, ikizler kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Oğlak Uyumu

İkizler oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

İkizler Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

İkizler ve oğlak bir araya geldiğinde bu entelektüel düzeyde bir ilişki olacaktır. Bu iki burç da aktiviteyi sever ve en zor zamanlarda bile her zaman iyimserdirler. Birbirleriyle mükemmel bir iletişimleri vardır. Aynı zamanda birbirlerini çok iyi tanırlar ve derinlemesine anlamaya çalışırlar. Oğlak erkeğinin bağımsız, öncü ruhu bağımsızlığa değer veren ikizler kadını için oldukça çekicidir. İkizler Kadını Oğlak Erkeği Uyumu yüksek olan bir ilişkidir. Birlikte iyi bir denge oluştururlar: Oğlak bir şeyleri deneyimlemek ister ve İkizler bunları tartışmak ister. Birlikte, tek başlarına gözden kaçırabilecekleri her türlü yeni keşifleri yapabilirler. Hem Oğlak hem de İkizler tonlarca enerjiye ve ortak hedeflere sahiptir. İkizler bir düşünür ve konuşmacıdır, entelektüel uyarımı ve özgürlüğü ödüllendirir. Bir konunun her yönüne bakmayı sever. Oğlak, yeni projelere atlamayı ve yeni şeyler denemeyi çok sever. İkizler tembel olabilirken, Oğlak erkeği basit ve kararlıdır; bu harika bir kombinasyondur. Farklı yaklaşımları nedeniyle, Oğlak ve İkizler birlikte harika bir ilişki oluşturabilirler.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını İkizler Erkeği Uyumu

İkizler erkeği, Oğlak burcunun tam potansiyelini fark etmesine yardımcı olur. İkizler kesinlikle Oğlak kadınının hızına ve çılgın fikirlerine ayak uyduracak enerjiye sahiptir! Ateşli tartışmalar bu birliği canlandıracak ya da mahvedecektir. Her iki burç daha geniş ilgi alanına sahiptir. Uzun ve yorucu bir günün sonunda birlikte bütün gece konuşabilirler. İkisi de hareketi, seyahat etmeyi ve aktif kalmayı sever. Oğlak kadını yeni bir plan başlatabilir ve ikizler buna ayak uydurur. Oğlak zaferi sever ve ikizler arka planda olmaktan mutludur. Her iki burç da bir şeyleri bitirmek yerine onları onarmayı tercih eder. İkisinin de sıkılgan yapıları vardır bu nedenle de sürekli yeni bir şeylerle uğraşmak isteyebilirler. Oğlak Kadını İkizler Erkeği Uyumu diğer burçlara göre oldukça iyidir. Birlikte çalışabilme yetenekleri çok güçlüdür. Hem duygusal olarak hem de arkadaşlık açısından oldukça yüksek bir uyumları vardır. Birlikte bir işe kalkışıp bunda başarılı olabilirler. Birbirlerini çok iyi bir şekilde tamamlayan burçlardır. İkisi de aynı şeylere ilgi duyabilirler ve ortak bir hedefe doğru yürüyebilirler.

İkizler ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu