Değişik Cuma Mesajları-Duyulmamış Cuma Sözleri

Değişik cuma mesajları, duyulmamış cuma sözleri, sade cuma mesajları, derin manalı cuma sözleri, güllü cuma mesajları, resimli cuma mesajları,  ilginç cuma sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Değişik Cuma Mesajları

Değişik cuma mesajları  sizlerle;

 

Bizler için pek kıymetli ve de mübarek olan bu üç aylara yaklaştığımız bu günlerin adına herkesin cuma günü mübarek olsun.

Bir gün daha güneş doğdu, bir gün daha yaşama sansımız oldu ve bir gün daha Rabbimize kulluk etmek için imkânımız oldu. Bu güzel günü iyi bir şekilde değerlendirmenizi temenni eder, cumanızın mübarek olmasını dilerim.

Tüm güzelliklerin sizi bulduğu, kaza ve belanın yolunuzdan çekildiği, ufak da olsa hiçbir aksilik ile karşılaşmadığınız bir cuma günü yaşamanızı dilerim. Ve bugününüzün sizlere hayırlar getirmesini ve hayırlı olmasını temenni ederim.

Yüce rabbim hepimizi ve hatta tüm Müslüman alemini hayırlı birer kul eylesin. Yaptığımız tüm günahları affeylesin ve bizleri o yüce merhameti ile sarıp sarmalasın. Hayırlı cumalar. Düllü cuma mesajları devam ediyor.

Yeni bir günü yaşamak, başlamak, hayır işlemek, sevaplar kazanmak ve yardıma muhtaç bir kardeşimize yardım edebilmek bizim elimizde ve tüm bunları yapmak için de elimizde yeni bir gün var. Bu mübarek günü hayırlara vesile olacak şekilde değerlendirmenizi temenni ederim.

Yüce rabbim! Sen hepimizi sana layık, sana iyi bir kul ve senin sevdiğin kullarından eyle. Sen bizleri en korkunç, en dipsiz ve en karanlık kuyulardan bile kurtar ve aydınlığa çıkar. Hayırlı cumalar.

Duyulmamış Cuma Sözleri

Duyulmamış cuma sözleri sizlerle;

Dua kapılarının sonuna dek açıldığı ve duaları beklediği bu mübarek günde rabbim bizlerin dualarını da hayırlı dualardan eylesin ve de kabul eylesin.

Sevgili din kardeşim, asla umutsuzluğa kapılma. Asla inkâr etme ve asla şükürsüzlük edip de isyana düşüverme. Her zaman inan, kalbini temiz tut, niyetini sağlam et ve Rabbinden başka bir kurtarıcın olmadığını bilip ona dön ve iman et. Hayırlı cumalar.

Ya Rabbi! Tüm dünyanın hastalandığında ve bizlerin sağlığının tehlike altında olduğu bu günlerde sen bizleri koru, bizleri iyileştir, hastalara şifa ver, yalnızların yanında ol, vefat edenlerin günahlarını affeyle ve işlerini kolaylaştır. Sen tüm dünyayı iyileştir ve eski haline kavuştur, hayırlı cumalar.

Allah’ım! Sen bu mübarek cuma günlerinin hürmetine bu pandemi döneminde beni, ailemi, tüm sevdiklerimi, ülkemi, devletimi, milletimi ve tüm dünyayı bu virüse karşı koru, kolla ve hasta olanlarımıza acil şifalar ihsan eyle. Cumanız mübarek olsun.

Sade Cuma Mesajları

Sade cuma mesajları  sizlerle;

Bu mübarek cuma günlerinin bereketi ve de bu mübarek günde edilen ibadetin huzurunu Rabbim herkesler nasip etsin. Sağlığın ve de mutlu olmanın keyfini sizlere ve tüm sevdiklerinize bir ömür yaşatsın. Cumanız mübarek olsun.

Hiçbir Müslüman kardeşimizi hiç kırmadan, incitmeden ve de üzmeden bu kritik virüsün yayıldığı dönemde temizliğin önemini ve temizliğin ibadetteki yerini usulca hatırlatalım. Cumanız mübarek olsun.

Bir insanın en hayırlısı dua ederken bile yalnız kendi için değil tüm dünya insanları için dua edeni ve sadece kendi iyiliğini değil tüm dünyadaki insanların iyiliğini gözetenidir elbette ki. Hayırlı birer insan olmak dileği ile, cumanız mübarek olsun.

Ya rabbi! Sen sana açılan hiçbir eli geri çevirmez bir şekilde hayırlı olan ne ise onu mutlaka verirsin ama özellikle bu pandemi sürecinde bizlerin dualarını kabul eyle. Hastalarımıza şifa ver ve doktorlarımıza, bin bir emek ile mücadele eden doktorlarımıza dayanma gücü ver. Hayırlı cumalar. İlginç cuma sözleri devam ediyor.

Allah’ım sen bizleri sana dost olanlarla dost et, sana düşman olan her kim var ise de en uzağında tut.  Sen bizleri hayatında şükür bilmeyen ve sürekli moral bozan depresif insanlardan uzak tut. Kadir kıymet bilmeyen ve sürekli nankörlük eden her insandan koru. Hayırlı cumalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu