Çok Tercih Edilen Spor Koltuk Takımları

Çok Tercih Edilen Spor Koltuk Takımları Sadece evlerde değil günümüz iş yerlerinde de sıklıkla kullanılan L koltuk modeli, şık görünümü ve rahatlığı ile göz dolduruyor. Boyasız kumaş dokusu sayesinde müşterilere kullanım kolaylığı sunar. Sırt ve oturma aksamlarında yay detaylarının yer almadığı tasarımlar son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. L-şekli özel dolgulu sünger kumaş yapısı sayesinde oldukça rahattır ve beden seçenekleri her alanda kullanılabilir, bu sayede geniş bir kitleye hitap eder. Spor koltuk takımı günümüzde oldukça fazla tercih ediliyor.

Çok Tercih Edilen Spor Koltuk Takımları

Özellikle genç odalarında veya eğlence alanlarında sıklıkla tercih edilen armut koltuk modeli, konforlu tasarımıyla da büyük beğeni topluyor. Yumuşacık bir kumaş dokusuna sahip bu çeşitlerle günün yorgunluğunu tam anlamıyla atabilirsiniz. Yerle doğrudan temas halinde olan bu ürünler, şık jestleriyle de insanların ilgisini çekiyor. Bu ürünlerde, oturduğunuz anda vücudunuzun şeklini oluşturmak ve rahatlığını ön planda tutmak için sökülme, yırtılma gibi olası olumsuz durumları önlemek için ek dikişler kullanılmaktadır.

Spor Koltuk Takımları Modelleri

Alt kısmında bulunan fermuar sayesinde kapakları çıkarıp yıkayabilirsiniz. Chester kanepe tipi son zamanların en popüler ürünlerinden biri, yatak olabilen modelin yanı sıra yatak olmayan modeller de var. Klasik ve sportif bir görünümü birleştiren bu ürünler ofis ortamlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Ajur stili kullanıldığı alana farklı bir hava katar.

Chester modelleri üçlü, ikili ve tekli gibi farklı seçeneklerde mevcuttur. Avangard kanepe tipi üçlü, ikili veya berjer olarak adlandırılır. Kullanım alanınıza göre ürünün beden ve renk seçeneklerini inceleyerek modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bir ürünü incelerken üretim malzemeleri ve görselleri gibi diğer detayları da inceleyerek aradığınız ürünü çok kısa sürede bulabilirsiniz. Spor koltuk takımı modelleri günümüzde pek çok açıdan farklılık gösterir.

Etkileyici tasarımı ile bu kategori, günlük hayatın her alanında kullanılan mobilya çeşitleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Rahat koltuk çeşitleri genellikle çocuk odalarında ve genç odalarında tercih edilmektedir. Singleton evlerde sıklıkla karşılaşabileceğiniz konforlu çeşitler, oturduğunuz anda süper yumuşak kumaş dokusuyla yayılmanıza olanak tanır.

Özel olarak tasarlanmış bu ürünler bel veya sırt ağrısı gibi durumlara neden olmaz ve çalışma ortamında da aktif olarak kullanılır. Ayrıca bu tip üretim genellikle apartman, yurt, otel gibi konaklama alanlarında tercih edilmektedir. Özellikle orta yaşlı kesimin ilgisini çeken sallanan sandalye modelleri genellikle bahçe gibi açık alanlarda karşımıza çıkıyor. Kafes salıncaklarına benzer modellerin yanı sıra uzanabilen yatar koltuklu salıncak çeşitleri de vardır. Genellikle sandalye olarak tasarlanan bu ürünler, yüksek kaliteli malzemelerle tasarlanmaktadır. Spor koltuk takımı fiyatları günümüzde farklılık gösteren bir süreci teşkil eder.

Spor Koltuk Takımları Nelerdir?

Ahşap zeminlerde sünger detaylı tepsi çeşidi, yıllardır mobilya seçimlerinde en cazip seçeneklerden biri olmuştur. Özel ahşap malzemelerle tasarım yapmak için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Minder detayı, ahşap iskelet sistemi ile tasarlanmış ve müşteriye sunulan çekyat üzerinde bir parçadır. Minderli modelleri de vardır. Bu ürünler genellikle kol kısmından açılır ve yatak haline getirilir. Kutulu seçeneği yoktur. Kumaş dokusu su geçirmez malzemeden yapılmıştır. Olası bir içecek dökülmesi durumunda içeriye girmemesi müşteriler için bir avantajdır. Yüzlerce farklı seçenek ile geniş ürün yelpazesinde aradığınız stili kolayca bulabilirsiniz.

Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirleyerek istediğiniz ürünü daha kolay bulabilirsiniz. Küçük ve büyük alanlar için iki kişilik modelin boyutları için sabit bir değer yoktur. Bu nedenle model kontrol edilirken ölçülere dikkat edilmesi önerilir. Takım olarak satılan ikili, tekli olarak da müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Spor koltuk takımı modeli şık görünümü ve sportif tarzı ile göz dolduruyor. Genellikle spor mobilyalı ortamlarda kullanılan bu takımlar her zaman müşterilerin ilgi odağı oluyor. Takım elbise ile uyumlu bir görünüm için farklı aksesuarlar kullanabilirsiniz. Halı, perde, sehpa gibi diğer ürünlerle uyumlu renk veya desenleri tercih edebilirsiniz. Sportif tasarımda açılabilir bir fonksiyona sahip olma seçeneği, özellikle müdavimlere ev sahipliği yapanlar için ek bir avantaj oluşturuyor.

Spor Koltuk Takımları Çeşitleri

Berjer koltuk çeşitleri ofisler için sıklıkla tercih edilmektedir. Rahat ve şık tasarımları ortama farklı bir hava katar. Süngerimsi dokudaki özel destek sayesinde sırt ve bel ağrısına neden olmaz. Berjer olarak tasarlanan seçeneklerin genellikle etkinleştirilecek bir işlevi yoktur. Ayrıca göğüs fonksiyonu yoktur. Bu tek kişilik modeller dekorun en önemli parçasıdır. Çekyat açıldığında iki kişinin rahatça yatabileceği şekilde tasarlanmıştır. İkili veya üçlü koltuk modellerinde açılabilen seçenekler mevcuttur. Ek olarak, bazı modellerde kilidi açılabilir özellikler bulunur. Ancak bu işlevsellik berjer tarzı eserlerde yer almamaktadır. Yatak tipi sıfır makas ile tasarlanmıştır ve nerede olursanız olun kolayca açılabilir. Farklı tasarımları tüm detaylarıyla  Mobilya Diyarı sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu