Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin

10 Adımda Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin.

10 Adımda Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin. Bir erkek ya da kadını gördüğünüzde içinizde tuhaf şeyler mi hissediyorsunuz? O zaman aşık olmuş olabilirsiniz. Ama yine de bu konuda emin değilseniz bazı adımları kendinizde test ederek aşık olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. İşte, 10 adımda aşık olup olmadığınızı test etme…

Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin

Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin
Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin

1-Dokunma İsteği Varsa

Eğer karşı tarafın eline, saçına ya da herhangi bir yerine dokunmak istiyorsanız bu aşık olduğunuzun bir göstergesidir, fakat kanıtı değildir. Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin Çünkü dokunma isteği, bazen cinsel açlıkları doyurmaktan da ileri gelebilmektedir. Tüm bunların yanında dokunma, sadece tenin tene teması değil, ruhların da birbirine teması şeklinde gerçekleşir.

2-Ses Tonununuz Değişiyorsa

Karşı tarafı görünce ses tonununuz değişiyor ve daha nazik bir tona bürünüyorsa bu da aşık olduğunuzun göstergelerinden biri. Ses tonunuzun değişmesinin nedeni ise bilinçaltında karşı tarafa kendinizi ilgi çekici biri kılma isteğidir.

3-Kulaklarda Kırmızılıklar Meydana Geliyorsa

Karşı tarafı gördüğünüzde kulaklarınız ateş gibi ısınıp kızarıyorsa bu da aşık olduğunuzun göstergelerinden biri. Bu kızarıkların temel sebebi ise hormonlarda meydana gelen değişmeler… Kızarıklıklar bazen yanaklarda ya da burun bölgesinde de gözlemlenebilir.

4-Gözbebekleriniz Büyüdüyse

Yaşadığınız duygu değişikliklerine vücudunuz anında adapte olamayacağından bu değişimler tepki olarak gözbebeklerinin boyutuna yansır. Karşı tarafı gördüğünüzde gözbebekleriniz anında irileşiyorsa bu da sizi aşık olduğunuzun göstergelerinden biri.

5-Fiziksel Açıdan Değişimler Yaşıyorsanız

İştahınızın kapanması, genel olarak gergin olma durumu, dalgınlık vb. duygular her ne kadar olumsuz olarak gözükse de bunlar da aşık olduğunuzun göstergesidir. Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin İşte aşık olunduğunda tüm bu olumsuz durumlara sebep olan şey ise kortizol hormonudur. Bu hormon ise ancak aşka karşılık alınca hafifler.

6-“Aradığım Kadın\Adam Bu” Diyorsanız

Eğer doğru kişiyi bulduğunuza inanıyor ve üstelik bu kişiyi içten içe ailenizle tanıştırma ihtiyacı duyuyorsanız, bu ciddi düşünceler içerisinde aşık olduğunuzun göstergesi.

7-Dış Görünüşünüzü Değiştirmek İstiyorsanız

Karşı tarafın karşısına çıkarken bir anda dik duruyorsanız, her zamanki giyim tarzınızı değiştirmişseniz ya da her zamanki parfümden vazgeçmişseniz karşı tarafa kendinizi beğendirmek istiyorsunuz. Yani sonuç olarak siz aşıksınız demektir.

8-İstemsiz Gülümsemeler Atıyorsanız

Karşı taraf her aklınıza geldiğinde istemsiz bir şekilde tebessüm ediyor ya da gülüyorsanız, karşı taraf karşınızdaymış gibi gülümseyerek güzel sözler söylüyorsanız bilinçaltınız aşık olduğunuzu size göstermiş bile.

9-Daima Hareket Etme İsteğiniz Varsa

Yerinizde duramıyorsanız ve ne yaparsanız yapın enerjinizi boşaltamıyorsanız bu da sizin aşık olduğunuzun bir göstergesi. Çünkü aşık olmak vücudunuzda bazı hormonların salgılanmasına ve bu hormonların size yüksek enerji vermesine neden olur.

10-Eskileri Unutturuyorsa

Karşı tarafı gördüğünüzde eskiden deli gibi sevdiğiniz kişiyi anında unutmuşsanız bu da sizin aşık olduğunuzun bir göstergesi. Aşık Olup Olmadığınızı Test Edin Çünkü eskiden hayatınızda var olan, sizinle pek çok anı paylaşmış kişileri unutabilmek biraz zordur. Bir kadın ya da erkek size bunu unutturuyorsa siz sırılsıklam aşıksınız demektir.

Bu yazılarımızı gördünüz mü

Ömürlük Sevgi Sözleri
Severek Ayrılık Sözleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu