Parke Rengine Göre Dekorasyon

Parke Rengine Göre Dekorasyon, parkeye göre mobilya seçimi, parke rengine göre duvar rengi vb... dekorasyon makalesini sizler için hazırladık.

Parke Rengine Göre Dekorasyon Tavsiyeleri

Doğru bir dekorasyonun en büyük sırrı, renkleri birbiriyle doğru kombine etmektir. Bu kurala uymamız gereken en önemli yer ise zemin döşemeleridir. Dekorasyona göre doğru seçilmemiş zemin döşemeleri, evinizde yaptığınız onca çabaya balta vurmanız demektir. Parke, laminat veya diğer zemin döşemelerinde seçimi yaparken dekorasyona göre seçmemiz gerekir. Zemini hazır bir yere taşınıyorsanız dekorasyonunuzu buna göre ayarlamalısınız. Sizlere ayrıntılı olarak parke rengine göre dekorasyon önerilerinde bulunacağız.

Beyaz Çam ve Ladin Rengi Parkeler İçin Dekorasyon Fikirleri

Beyaz çam ve ladin rengi evinizin olduğundan daha büyük görünmesini sağlar. Açık renkli parkeleri özellikle küçük evler için öneriyoruz. Fakat zevkinize göre büyük evler içinde seçilebilir. Dekorasyon önerimize gelecek olursak, koyu ve mat renkler tercih etmelisiniz. Siyah veya koyu kahve tonları mobilyalar ve oturma gurupları evinizi oldukça şık gösterecektir. Dekore çalışmanızda İskandinav tasarımlarını baz alabilirsiniz.

Lareks, Alegro, Beyaz Gül Ve Kayın Parkeler İçin Dekorasyon Fikirleri

Lareks, Alegro, Beyaz Gül Ve Kayın parkeler için kızıl ve yeşilin tonlarını kullanmanız doğru olacaktır. Bu parke çeşitleri daha çok ateşi simgeler ve destekler. Bu sebepten en doğru seçim kızıl ve yeşil tonlarıdır. Fakat çok fazla boğucu olmasını engellemek için de dekorasyona biraz derinlik için turkuaz rengini tercih edebilirsiniz.

Lagos, Mango Ve Açık Ceviz Parkeler İçin Dekorasyon Fikirleri

Lagos, mango ve açık ceviz parkeler şıklığın merkezidir. En çok kullanılan trend parkeler arasında yer alırlar. Muhteşem kızıl tonlarıyla sizi büyülerler. Bu tarz bir parke seçiminde dekorasyon seçiminiz kesinlikle gümüş rengi ve tonlarında olmalı. Ayrıca buna ek olarak taş rengi ve fildişi rengi de eşlik edebilir. Bu renklerle dekore edilmiş bir ev büyüleyici görünecek, yıllarca modası geçmeyecektir.

Ceviz, Venge Ve Gül Parkeler İçin Dekorasyon Fikirleri

Ceviz, Venge ve Gül rengi parkelerin doğru dekorasyon ile uyumlu hale getirilmesi şarttır. Aksi halde eviniz olduğundan daha basık ve karanlık gözükecektir. Kesinlikle açık renkli mobilya ve aksesuar kullanarak dekore edilmelidir. Bu parkelere uyan en güzel renk ise kesinlikle vizyon rengidir. Dekorasyon çalışmalarınızda bu parke çeşitlerine kesinlikle dikkat etmelisiniz.

 

 

1 yorum
  1. Necla diyor

    Bu yazınız işime çok yaradı. Önerilerinizi uyguladım, sonuçlar gerçekten harika. Teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.