Çiçek Falı Nasıl Bakılır

Çiçek falı nedir, çiçek falı nasıl bakılır, çiçek falı doğru mu, çiçek falı günah mı, çiçek falı yorumu vb.. çiçek falı hakkında tüm bilgiler

Fal özellikle kızlar arasında çok modadır. Kızlar sürekli kendi aralarında fal baktırması hakkında konuşmaktadırlar. Çiçek falı nasıl bakılır merak edenlere özel yazı dizimizde çiçek falı ile ilgili olan detayları bulacaksınız.

Çiçek Falı Nasıl Bakılır

Çiçek falı bakılırken her kişinin doğum tarihi gereklidir. Çiçek falı bakarken doğum tarihi girmeniz gerekmektedir. Doğum yılınızı bildirmekten sonra sevdiğiniz çiçekleri bildiriyorsunuz. Kişilerin sevdikleri, çiçekler bildirilir. İnci, ortanca, sarı, gül, manolya gibi birçok sevdiğiniz çiçekleri ileterek çiçek falı bakılması muhtemeldir. Siz sadece hoşunuza giden bitkileri bildiriyorsunuz. Lale, manolya, ortanca, kaktüs, zambak gibi her çiçeğin farklı anlamları bulunur. Çiçeklerin yapı şekillerine göre anlamları değişir. Çiçeklerdeki sevilen renkler kişiler hakkında bilgi sahibi olunmasına yardım eder. Her çiçeği yaratılışları farklıdır. İnce ve kalın tipleri, boyları, dalları çiçekler olmasından dolayı kişinin hayatıyla alakalı olarak bilgi verilir. Çiçeklerin genel anlamda hayata ve kişiliğe yön verdikleri bellidir. Uzman kişiler yani uzman falcılar bu sayede çiçek falı yorumu yaparlar. Çiçek yapısını inceleyen ve bu konuda bilgi sahibi olanlar başkalarının hayatları hakkında bir şeyler söyleyebilirler. Kadınlara ve erkeklere özel olarak yorumlanan çiçek fallarının doğruluk oranı yüksektir. Örneğin bir kişi kaktüs veya suhulet çiçeği seviyorsa yaşamında çok inatçı biri olduğunu göstermektedir.

Çiçeklerin kişilere mutluluk ve öz güven verdikleri bilinir. El falı ve çiçek falı çok bilinen fallardandır. Zambak, menekşe gibi bitkilerden de çiçek falı bakmak kolaydır. Dilerseniz bakla falı yazımızı da okuaybilirsiniz.

Ancak dinimizde  fal bakmanın ve baktırmanın günah olduğunu belirtmek isteriz.

Alışkanlık

Yorum Yap

Yorum Yap