Su Falı Nasıl Bakılır- Su Falı Duası

Su falı nedir, su falına nasıl bakılır,su falı bakma, su falı günah mı, su falı gerçek mi, su falı duası, su falı ücretsiz vb.. fal yorumları için alışkanlık

Su Falı Nedir

Dünyada belkide en zor fallardan biri su falıdır. Bakılması ve yorumlanması çok zordur. Bu anlamda Su falı için yorumlama yapabilen çok az kişi vardır. Herkesin bakabildiği bir fal türüdür diyemeyiz. Kalbi temiz olanların ayetlerle baktıkları fal türüdür.

Su Falı Nasıl Bakılır

Su falına bakacak ise suyu onun doldurması ilk şartlardan biridir. Su için bardak yada tas tercih edilir. İlk etapta niyet edilmesi her falda olduğu gibi su falında da gereklidir. Fala bakacak olan kişinini Su falı yorumlamasında konsantre olması çok önemlidir. Işığın az olduğu, sessiz ve sakin bir ortamda falcının suyu çok dikkatli bir şekilde incelemesi ve suyun üzerinden beliren şekilleri görebilmesi gerekir. Su falı duası okunduktan sonra suda meydana gelen titreşim ve benzer su hareketleri falcı tarafından incelenmelidir. Ortaya çıkan titreşimlerin falcı tarafından yorumlanması ve anlam katılması gerekmektedir. Su falında en temel nokta falcının bilgili olması ve fala bakma anında çok motife olmuş olması gerekmektedir. Aksi halde doğru sonuç elde etmek imkansızdır.

Su Falı Gerçek Mi

En zor fal türlerinden olduğunu söylemiştik. Çevrenizde bu fala bakabildiğini iddia eden herkese güven duymamalısınız. Referansları iyi olan ve Su falı konusunda uzmanlaşmış kişilerin tercih edilmesi şarttır. Su falının gerçek olduğu söylenmektedir. Ancak bakabilen kişi sayısı çok azdır. Günümüzde online siteler ve uygulamalar üzerinden de bu tür fallara bakılabilmektedir. Su falı ücretsiz bakılabildiği gibi ücretlide bakılmaktadır. İnsanların fala olan inancı ve ilgisi düşünüldüğünde bu tür falların çok daha uzun yıllar devam edeceğini çok rahat bir şekilde ifade edebiliriz.

Dilerseniz kum falı nasıl bakılır ve zar falı nasıl bakılır içeriklerini de okuyabilirsiniz.

Ancak dinimizde her türlü falın su falının dahi bakmanın ve baktırmanın günah olduğunu belirtmek isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu