Barmenlerin Tercihi: Monin Kokteyl Şurubu

Barmenlerin Tercihi: Monin Kokteyl Şurubu Otel restoran ve kafeler başta olmak üzere, içecek üretim ve sunumunun profesyoneller tarafından yapıldığı işletmelerde Monin kokteyl şurubu çeşitleri hem benzersiz aromaları hem de üstün lezzetleri nedeni ile barmenlerin ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. İçecek sektörüne renk, koku ve aroma katan eşsiz kahve şurubu çeşitleri sunan Monin, geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle de göz dolduruyor. Özenli ambalajlarında uzun süre tazeliklerini koruyan kokteyl şurubu çeşitleri hem soğuk hem de sıcak kokteyl ve kahvelerde kullanılabiliyor. Reçetesine uygun olarak seyreltilerek kullanılan konsantreler ve şuruplar sayesinde, eşsiz dünya kahvelerini farklı aromalarda kullanıcılar ile buluşturmak Monin ile mümkün oluyor.

Profesyonellerin tercihi Monin kokteyl şurubu hem alko*süz hem de alko*lü içeceklerde kullanılabiliyor. Soğuk ya da sıcak olarak hazırlanan içeceklere renk, koku ve aroma kazandıran şuruplar, seyreltilerek, tek başına ya da farklı şuruplarla bir arada da kullanılabiliyor.

Aromalı cappuccino, winter old fashion kokteyl, blue lagoon, mavi İspanyol lattesi, gimlet, margarita, mai tai, milkshake ya da frappe… Hazırlayacağınız alko**ü, alk**süz, soğuk ya da sıcak tüm kokteyl ve içeceklerde kokteyl şurubu kullanarak göz alıcı bir renk ve vazgeçilmez bir tada kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Monin kokteyl şurubu çeşitleri, bilinen tüm kokteyl reçetelerine uyum sağlayacak çeşitliliğe sahip olması sayesinde sizlere damak tadınıza uygun seçim yapma imkanı verir. Müşterilerinizi büyüleyecek renkli ve eğlenceli kokteyller için kahve şurubu çeşitlerinden faydalanabilir, dünyanın eşsiz lezzetlerini bardaklara sığdırabilirsiniz. Tuzlu karamel şurubu, çikolata şurubu ya da tiramisu şurubu ile keyifli milkshake ve frappeler hazırlamanız da mümkün. Koruyucu madde içermeyen Monin kokteyl şurubu, tüm yaşlar tarafından güvenle ve keyifle tüketilebilir.

Gece kulüpleri, eğlence mekanları ve davet salonlarında, göz dolduran renkleriyle servis edilen alko**ü ya da alk**süz tüm içecekler, Monin kahve şurupları ile kolayca hazırlanabiliyor. Konsantre olarak satışa sunulan aromaları, reçetesine uygun ölçüde seyrelterek daha çok sayıda içeceğe dönüştürmek de mümkün olabiliyor. 700 mililitrelik ambalajlı ürünler, özel şişe ya da pompaları sayesinde pratik bir şekilde bardaklara ya da karıştırıcılara aktarılabiliyor. Tüm bu şurupların açıldıktan sonra 3 ay boyunca güvenle ve aynı tazelikte kullanılabilmesi ise tercih nedenleri arasında gösteriliyor.

Monin Kokteyl Şurupları ile Dünya Turuna Hazır Olun

Barmenlerin Tercihi: Monin Kokteyl Şurubu
Barmenlerin Tercihi: Monin Kokteyl Şurubu

Monin, dünyanın birçok ülkesine ait bölgesel bitki, meyve ve çiçekleri, en taze aromalara dönüştürerek, geri dönüştürülebilir özel ambalajlarda kullanıcılarının beğenilerine sunuyor. Damak tatlarına en yakın lezzeti arayanların yanı sıra dünya üzerinde keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkmak isteyenleri de kendisine çeken bu benzersiz şuruplar, canlı renkleri ve özgün kokuları ile de dikkat çekiyor. GDO, alerjen madde, laktoz ya da koruyucu madde içermeyen kahve şurubu çeşitleri, kullanıcılarına eşsiz lezzetlerin yanı sıra güven ve sağlık da servis ediyor.

Monin Türkiye’nin resmi sitesi https://www.moninturkiye.com/ adresinden online olarak sipariş verip sizde eşsiz kokteyl’ler hazırlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu