Bakılan Kahve Falının Doğruluğu ve Kahve Falı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kahve Falının Doğruluğu

Bakılan Kahve Falının Doğruluğu ve Kahve Falı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Günümüzde pek popüler olan kahve falınının gün geçtikçe taliplisi de artıyor ve fal baktırmak için binlerce insan gerçekten fal bakmayı bile bilmeyen insanlara para yatırıyor. Peki falcının güvenirliiğini nasıl test edebiliriz? Bunun pek güç olduğunu söylemeliyim zira günümüzde çoğu insan fal bakmayı bilmese de kendini falcı konumunda tanıtıyor ve insanlardan haksız para kazanıyor. Sizin de bu tuzağa düşmemeniz için deneyimlerimi ve falcıda olması gereken özellikleri zikredeceğim.

Kahve Falının Doğruluğu

Öncelikle fal baktırdığınız kişi size cinler ile konuştuğunu, cinler aracılığıyla bilgiler aldığını söylüyorsa hiç fal baktırmayın derim. Zira bu mümkün değildir. Sadece cinler değil, boyutlar arası varlıklar, doğaüstü metafiziksel olaylardan bahsediyor ise bunun kahve falıyla alakası yoktur. Genellikle güvenliği arttırma yöntemidir ancak bu doğru değildir. Bir kere mantığa sığmaz. Kahve falı el verilerek de bakılmaz. Terimlerin, figürlerin ve simgelerin anlamları vardır ve bu anlamlar doğrultusunda fal bakılır. Fal bakmak el vermek ile değil, anlamları öğrenmek ile bakılır. Eğer fal baktırdığınız kişi yakın çevrenizden ise falınıza boş bakıp sizin hayatınız doğrultusunda kendi fikirlerini beyan ediyordur. Öncelikle kahve falıyla gelecek görülmez, fal tutması tesadüf değildir ancak doğru da değildir. Kendim fal baktığım kişilerden genellikle duyduğum ” şunu söylemiştiniz tam da dediğiniz gibi oldu. Bir daha bakar mısınız? nasıl görüyorsunuz bunları? ” Bu tarz söylemleri duyduğum kişileri genellikle uyarırım. Kahve falı bakan kişiler geleceği göremez bunu öncelikle bilmelisiniz. Falcılar falınızda çıkan figürlere anlam yükler. Yani falınız size konuşur.

Kahve Falı Kaç Yıllıktır

Fal yüzyıllar boyunca kimi medeniyetlerde geleceği görmek için araç olarak kullanılmış, kimi zaman fal bakanlar cadı olmuş astırılmıştır. En nihayetinde de günümüze de ulaşan fal günümüzde para kazanma boyutuna varmıştır. Benim nacizane fikrim ve kanım da şudur ki; falcının altıncı hissi kuvvetlidir. Gerçekten de başarılı olan falcıların hisleri çok kuvvetlidir ve analiz yapmayı iyi bilirler. Kahve Falının Doğruluğu Bundan dolayı sizin söylemediğiniz şeyleri sizin önünüze sunduklarında şaşırırsınız. Aslında bunu fal anlatmaz. Tamamiyle kişinin altıncı hissiyle sizi analiz etmesinin sonucur.

Gelgelelim kahve falı bakan uygulamalar ve kendini sosyal medyada medyum olarak tanıtan kişilere… Fal uygulamaları da doğru değildir. Bunu da şöyle anlayabilirsiniz; Herhangi bir uygulamaya başkasının falını attığınızda sizin hakkınızda yorumlar yapmaya devam edecektir. Önceden hazırlanmış ve sizin girdiğiniz bilgilerle hazırlanan fal yorumunu size sunacaktır. Hatta bazı uygulamalar buna tenezzül etmiyor, boş fincanı bile yorumluyorlar ( deneyimledim).

Bir de günümüzde popüler olan medyumlar var tabi. Bunlar bir de şirket konumuna gelmişler artık. Ancak kendilerinin bardağınza bile bakmadığını söyleyebilirim. Daha önce birkaç kişide şahit oldum bu duruma. Bir de siz farkında olmadan sizden para çekiyorlar veyahut bilgilerinizi alıyorlar. Bu konuda da çok dikkatli olmanızı söylemek isterim. Kahve Falının Doğruluğu Ne demiş büyüklerimiz; Fala inanma, falsız da kalma. Falsız kalmayın ancak kahve falına da para yatırmayın nacizane tavsiyem. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu