1. Ana Sayfa
  2. Sinema-Dizi
  3. Bir Denizaltı Hikayesi Netflix

Bir Denizaltı Hikayesi Netflix

Bir denizaltı hikayesi netflix, bir denizaltı hikayesi  konusu, bir denizaltı hikayesi oyuncuları, bir Denizaltı Hikayesi konusu ve oyuncuları vb.. dizi makaleleri için aliskanlik.com

Bir Denizaltı Hikayesi Netflix

Başrollerinde son derece ünlü isimlerin yer alacağı bir Türk yapımı dizi olacak olan “Bir Denizaltı Hikayesi” hakkında açıklanan bilgileri siz değerli okurlarımız ile buradan paylaşmak istiyoruz. Özellikle de son zamanlarda Türk yapımlarının giderek arttığı bu platform üzerinde merak edilen bu dizinin Netflix dizisi Bir Denizaltı Hikayesi konusu ve oyuncuları hakkında merak edilenlere hep birlikte göz atalım.

Bir Denizaltı Hikayesi oyuncuları;

Resmi olarak ismi henüz belli olmayan bu dizinin söylentiler eşiğinde isminin “Bir Denizaltı Hikayesi” olacağı gelen bilgiler arasında yer almaktadır. Özellikle de uzun zamandır ekranlardan uzak duran Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerde yer alacağı bu dizide,

  • Atasay Koç,
  • Cansu Çoban,
  • Sami Berat Marçalı ve
  • Jason George yer alacaktır.

Oyuncu kadrosuna yeni isimlerin de gelmesi beklenen bu dizinin ise Netflix tarafından yapılan açıklamasını sizlere açıklamak istiyoruz.

Bir Denizaltı Hikayesi konusu;

2020 yılı felaketler yılı olarak aslında şimdiden tarihe geçen yıllar arasında yer almaktadır. “Bir Denizaltı Hikayesi” de yaşanan bir felaket sonrasında bir ekibin denizaltına binerek yaşanan bu felaketten kurtulmasına yardımcı olacak ekibin hayat hikayesini konu almaktadır. Ancak burada beklenmedik bir durum bizleri beklemektedir. Bindikleri denizaltının bir askeri denizaltı olması ve aslında bu felaketten kurtulmanın yanı sıra asli görevini de yapması gerekmektedir. Arman ve ekibinin binmiş oldukları bu denizaltı da başlarından geçen olaylar nasıl bir şekilde ele alındı, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

İşte uzun zamandır merak edilen bir denizaltı hikayesi netflix hakkında şu ana kadar yapılan resmi açıklama.

Yorum Yap

Yorum Yap