Burçlara Göre Tatil Yerleri

Burçlara göre tatil yerleri, burçlara uygun tatil önerileri, burçlar ve tatiller … vb burç yorumlarını sizler için hazırladık.

Burçlara Göre Tatil Yerleri ve Tatil Önerileri

 • Koç Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Koç burçları hayatlarında sürekli bir değişiklik olsun isterler. Bu yüzden gizemli mekanlarda dolaşmaktan hoşlanırlar. Koç için tatil demek heyecan ve macera demektir. Günlük sıradan işlerden uzaklaşmak farklı işler yapmak isterler. Dağcılık, yamaç paraşütü, rafting gibi doğa ile iç içe olan tatil türlerini tercih ederler. İlk defa gördükleri yerlerden çok etkilenirler. Daha önce gittikleri bir yere bir daha gitmezler.

 • Boğa Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Boğalar tatillerinin lüks olmasını isterler. Dağ ve göl manzaralı mekanları tercih ederler. Boğalar için tatil gevşemek ve rahatlamak demektir. Sanatsal ve kültürel mekanları ziyaret ederler. Güzellik ve bakım merkezlerini ziyaret ederler.

 • İkizler Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

İkizler için tatil demek eğlence demektir. Tatil yerlerine dinlenmek için değil eğlenmek için giderler. Tatilde değişik bir yaşam sergilerler. Meşgul olmak için kendilerine aktivite ararlar. Lüks otel yerine küçük pansiyonlarda eğlenceli vakitler geçirmek isterler. Küçük mekânlarda kendilerini daha rahat ve huzurlu hissederler.

 • Yengeç Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Yengeç burçları tatil mekanı olarak genelde su kenarlarını tercih ederler. Lüks tatil köylerinde tatil yapmak isterler. Kendin pişir kendin ye usulü lokantaları tercih ederler. Tatil yaparken ekonomilerini düşünürler. Dini mekânlarda bulunmak isterler. Mekke Tibet gibi önemli dini mekânlar yengeçler için ideal tatil yerleridir. Tatil yaparken alışveriş yapmak isterler.

 • Aslan Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Aslan burçları tatilde lüks yerleri tercih ederler. Tatil yeri kalabalıksa aslan burcuna göredir. Issız yerleri her zaman tehlikeli bulurlar. Kendilerini güvence hissetmek için kalabalık sosyal mekânlarda bulunmak isterler. Eski saray ve kaleler aslanların her zaman dikkatini çekmiştir. Gece hayatını seven aslanlar konserleri asla kaçırmaz. Paralarını tatil yaparken son kuruşuna göre harcarlar. Tatil yaparken ekonomilerini düşünmez anın tadını çıkarmaya bakarlar.

 • Başak Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Başak için tatil demek hareket ve heyecan demektir. Tatilde keşfetme ve araştırma arzularını gerçekleştirmek isterler. Tatil yapacakları yerleri önceden araştırırlar. Planlı tatil yapma gereğine inanırlar. Tatil için turlara yönelirler. Kaplıca ve sağlık çiftlikleri her zaman başakların ilgisini çekmiştir. Başaklar tatilde dinlenmek, temiz hava almak ve şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isterler.

 • Terazi Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Terazi burçları sosyal bir kimliğe sahiptir. Bu yüzden tatil mekanı olarak ıssız yerlerden çok kalabalık mekanları tercih ederler. Teraziler için tatil demek rahatlık ve konfor demektir. Aktivitesi zengin olan tatilleri tercih ederler. Müze ve sanat galerisine gitmek isterler. Tek başına yapılan tatiller terzilere göre değildir. Tatilde neşeli insanlarla hoş vakit geçirmek isterler.

 • Akrep Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Akrepler tatilde ıssız ve sakin yerleri tercih ederler. Kalabalık ortamlar akrepleri çok sıkar. Issız yerde kafa dinlemek isterler. Tatil mekanı olarak su kenarlarını tercih ederler. Tatilde dış dünya ile iletişimi kesmek isterler. Su kenarında dinlenirken kitap okumak isterler. Otelin güzel ve konforlu olmasına dikkat ederler.

 • Yay Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Yay burçları uzak tatil bölgelerine gitmek isterler. Tatil mekanının ilgi çekici olmasına dikkat ederler. Zihinsel yönden zengin etkinlikler içeren tatilleri tercih ederler. Tatile gidecekleri yeri önceden araştırırlar. Fiziksel etkinliği olan tatilleri tercih ederler. Tatil köylerine gidip doğal yürüyüş parkurlarında bulunmak isterler.

 • Oğlak Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Oğlak burçları yayla turizmini severler. Gelenekçi anlayışa sahip olan oğlaklar özellikle tarihi yerleri gezmek isterler. Doğa ile iç içe olan mekanlarda bulunmak isterler. Tatilde iş yapmayı ihmal etmezler. Tatilde işlerinden kopmazlar. İş seyahatlerinde bulunmaktan hoşlanırlar.

 • Kova Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Kova burçları tatil demek yeni şeyler öğrenmek demektir. Tatilde kendi programlarını kendileri yapmak ister. Bu yüzden tur tatilleri kovalara göre değildir. Tatilde kısıtlanmak istemezler. Hoşuna gidecek olan her şeyi yapmak isterler. Tatilin kısa sürmesini istemezler. Tatillerini uzun tutarlar. Tatil yaparken ekonomilerini düşünmezler. Çılgınlar gibi para harcarlar.

 • Balık Burçlarına Uygun Tatil Önerileri

Balık burçları fantezi dolu tatillere yönelirler. Tatilde hayatın sıradanlığından kurtulmak isterler. Farklı şeyler yapmak, farklı duygular tatmak isterler. Ağır spor dallarını sevmezler. Ada ve deniz kenarında bulunmaktan hoşlanırlar. Tekne kiralayıp denize açılmak isterler.

Burçlara göre çiçek seçimi ve

Burçlara göre beslenme makalelerini okuyarak burçlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu