Terk Edilmiş Forza Horizon 5 Arabaları Nasıl Bulunur?

Terk Edilmiş Forza Horizon 5 Arabaları Nasıl Bulunur? Forza Horizon 5’te terk edilmiş arabalarla ilgili farklı bir özellik, bir kez bulduğumuzda, konum haritanızda işaretlenmesi ve oyuncunun koleksiyonundan bir arabayı o noktaya daha sonra gelen oyunculara hediye olarak bırakabileceği bir nokta olmasıdır.

Terk Edilmiş Forza Horizon 5 Arabaları Nasıl Bulunur?

Tekrarlanan çekilişler ile garajınızı boşaltmanın iyi bir yolu da bu olacaktır. Peki terk edilmiş Forza Horizon 5 arabaları nasıl bulunur? Bunun için Forza 5 haritasını birbirinden farklı parçalara böldük ve sizlere sunduk.

“Volkan” Bölgesi

60’ların sonu ve 70’lerin şık dört araba hazırlandıktan sonra kara hızı için mükemmel arabalar.

Renault 4L İhracat (1968): “Aile” gibi görünen bir araba, kimse hazır olduğunda topraklarda yarışmak için en hızlı arabalardan biri olduğunu söylemez. Sektör haritasının en sol gelecek, bulma çok değil büyük.

Porsche 911 Carrera RS (1973): Hem pist hazırlığı hem de bir araba. Porsche’nin en ikonik modellerinden biri, çok sayıda kadar kadar sürecek en fazla söylenebilecek – sınırlı sayıda katarsak.

BMW 2002 TURBO (1973): Bu araba o kadar ilginç ki Forza Horizon’un çeşitli versiyonlarında varlığı devam ediyor . Araba, arazi ve drift kurulumu için potansiyele sahiptir.

Terk Edilmiş Forza Horizon 5 Arabaları Nasıl Bulunur?
Terk Edilmiş Forza Horizon 5 Arabaları Nasıl Bulunur?

Baja ve Selva Bölgesi

Horizon 5 genel haritasının sol alt bölgesi, bulunacak sadece iki terk edilmiş arabaya sahip.

Toyota #1 T100 Baja Kamyonu (1993): 90’lı yıllara atlayan bu baja arabası , Paris-Dakar gibi çoğunlukla çölde olmak üzere birçok ralli yarışına katıldı . Güçlü bir arazi aracı , dengeli, ancak en hızlılardan biri olmaktan çok uzak.

Jaguar Spor XJR-15 (1991): Bir pist hızı klasiği, oyundaki en istikrarlı arabalardan biri. Gerçek hayatta, Le Mans’ta yarışacak bir araba . Hazırlandığında, yüksek hızlı yol yarışları için en iyi arabalardan biri haline gelir, en hızlısı değildir, ancak hızı stabilite ile karıştırır.

Bataklık Bölgesi

Haritanın sağ alt kısmında yer alan cadde, arazi ve pist yarışları için hızlı arabalara sahiptir.

Dodge Dart Hemi Süper Stok (1968): Klasik Amerikan kası , araba sokak yarışı için hazırlanabilir, ancak drag yarışı için tarihi bir potansiyele sahiptir. Hızlı ve öfkeli serisinden hoşlanan pilotlar için tüm cazibe.

GMC Jimmy (1970): General Motors , çok engebeli arazide yüksek hızlara dayanacak devasa lastiklere ve süspansiyona sahiptir. Dikkatli olun çünkü bu “toplama” “devrilmeyi” sever.

Dodge Viper GTS ACR (1999): 90’ları yaşayan herkes bu arabanın önemini bilir, birkaç tur şampiyonluğu kazanmış ve her zaman filmlerde yer almıştır, birçok çocuğun hayaliydi. Pist ve yol yarışları için çok hızlı bir araba, ancak arka ucunu kontrol etmeyi öğrenmesi gerekiyor.

Ferrari F40 Competizione (1989): Yolda olabilecek büyük makineler için markanın konseptini başlatan Ferrari yüksek performanslı otomobil. Araba çok hızlı ve mükemmel bir dengeye sahip.

Müreffeh Arazi Bölgesi

Horizon 5 haritasının sağ üst köşesinde bulunur . Bu sektörde 50’li ve 60’lı yılların her “playboy”unun hayali olan tarihi lüks arabalar var.

Ford Mustang GT 2+2 Hızlı Geri Dönüş (1968): Araba, o zamanlar çok başarılı Hollywood filmlerinde yer aldığı için birçok kişi tarafından arzulanan bir klasik haline geldi.

.Chevrolet Korvet (1953): Her efsanenin bir dünyada vardır. Bugün Corvette’nin otomobil sınıfından, bir motor arızası nedeniyle terk edilen bir yarışma için yapılan bu modelle başladı. Başarısızlıktan sonra, Corvette bugün bizim elimizde hale gelmene odaklanıldı.

Ferrari 250 GTO (1962): Ferrari neyse odur, çekicilik, güç, lüks. 80’ler sonrası modellerin, 60’larda hala fazla henüz arabalar ekleleri çok, uygun fiyatlı henüz yaygın için yaygın bir teknoloji vardı, henüz bu kişiler “ayaklarını bölgelerdendı”.

Forza Horizon 5’te terk edilmiş arabalar her şey değildir . Onlar, aç severlerin bu eğlence dallarının eğlencesinin bir parçası. Mevcut çok sayıda araba var, oyundan bıkmak çok zor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu