Bilgisayardan WhatsApp’a Nasıl Girilir ?

Bilgisayardan WhatsApp’a Nasıl Girilir ? Birçok kişi bilgisayar üzeridnen WhatsApp uygulamasına giriş yapılabildiğini bilmiyor. Peki bilgisayardan WhatsApp uygulamasına nasıl giriş yapılır ve ne işe yarar ?

Bilgisayardan WhatsApp’a Nasıl Girilir ?

Bilgisayar Üzerinden nasıl WhatsApp Uygulamasına giriş yapılır ?

  • Bilgisayar üzerinden WhatsApp uygulamasına girmenin iki yöntemi vardır.
  1. Birici yöntemimiz Google üzerinden WhatsApp‘a giriş yapmak: Bunun için ”https://web.whatsapp.com” Adresine gidiyoruz ve cep telefonumuzdan WhatsApp uygulamasına giriş yapıyoruz, ardından sağ üstteki üç noktaya tıklıyoruz açolan yazı grubunda ”Bağlı cihazlar” kısmına tıklıyoruz, Ondan sonra ekrana gelen yeşil ”CİHAZ BAĞLA” butonuna tıklıyoruz, bunun üzerine WhatsApp sizden güvenlik önlemi olarak ekran kilidinizi desen veya parmak iziyle açmanızı istiyecektir, hemen ardından kamera açılacak kamerayı https://web.whatsapp.com sitesinde açılan QR koda doğru çevirin bir kaç saniye içinde WhatsApp‘a bilgisayar üzeridnen giriş yapmış olursunuz.
  2. İikinci yöntem ise ”https://www.whatsapp.com/?lang=tr” adresine giriş yaptıktan sonra açılan sayfada üst bölümden indir seçeneğine tıklıyoruz, indirme işlemi bittikten sonra indirdiğimiz dosyayı bilgisayarımıza kuruyoruz, ve birinci yöntem de yatıkalrımızı burada da tekrar ediyoruz.

Peki Bilgisayardan WhatsApp’a Giriş Yapmak Ne İşe Yarar?

  • Telefonunuz şarjda yada uzakta olduğunda gelen mesajları görme şansnız olur.
  • Bilgisayar üzerindeki resim veya dosyaları kolayca paylaşmanıza yardımcı olur.
  • Hızlı bir mesajlaşma çin on parmak yazı yazmanıza yardımcı olur.

Bilgisayarınızdan kolaylıkla telefona bağlı olmadan mesajlaşmak isterseniz. Bilgisayardan WhatsApp’a Nasıl Girilir ? yazımız sizlere fayda sağlayacaktır.

Bilgisayardan WhatsApp'a Nasıl Girilir ?
Bilgisayardan WhatsApp’a Nasıl Girilir ?

ilgili yazı : Whatsapp Hakkımda Sözleri-Whatsapp Durum Sözleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu