Burçlara Göre Kadınlar ve Hayattan Beklentileri

Burçlara göre kadınlar ve burçların hayattan beklentileri nelerdir? Bu makalemizde hangi burcun eğlence aradığını hangi burcun çalışkan olduğununu ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Koç Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Koç burcu kadınları güçlü erkeklerle bir olmak ister. Kendisine eşlik edecek yardımsever erkekleri hayatlarına sokarlar. Güçsüz, sürekli şikâyet eden erkekleri itici bulurlar. Ayakları üstünde duran tuttuğunu koparan erkekleri tercih ederler. İlişkilerinde şefkat ve sevgi yerine cinselliği ve tutkuyu isterler.

Boğa Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Boğa kadınları erkeklerinin tutkulu olmasını isterler.  Yaşamın güzel yönleri ile ilgilenen boğa kadınları çalışkan ve hırslı erkeklerden hoşlanırlar. Boğa kadını eğlence tutkunudur. Erkeği de eğlenceyi sevmesi gerekir. Farklı duygular yaşayan boğa kadınları kabına sığmazlar.

İkizler Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

İkizler kadını özgürlüğüne düşkündür. İkizlere sahip olan erkekler kadınlarını engelleme ve kısıtlama yapmaması gerekir. İkizler kadını tartışmayı çok severler. Konuşkan ve zeki erkekleri severler. Gidilmemiş yerleri gezmek ve keşfetmek isterler.

Yengeç Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Yengeç kadınları çocuklarına iyi bir baba kendisine iyi bir eş olacak evcimen erkekleri tercih ederler. Ailesine düşkün erkeklerle bir olmak isterler. Sevdiği erkeği evinde ağırlamak isterler. Hatırlanmak ve değer görmek hoşlarına gider. Özel günlerde hediye almak isterler. Erkeklerinin düşünceli ve hassas olmasını isterler.Yengeç kadınları anne olmayı çok arzular. Ayrıca burçlara göre kadınlar ve burçların annelik özellikleri adlı makalemizi okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Aslan Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Aslan kadınları erkeklerinin kendisine saygı göstermesini ister. Zevklerine ve tercihlerine saygı duyan erkekleri hayatlarına sokarlar. Özel hayatlarına müdahale edilmesinden hoşlanmazlar. Özgürlüğüne müdahale etmeyen erkekleri tercih ederler. Eleştiriye açık olan aslanlar aşırı eleştiriyi sevmezler. İltifat edilmek ve ilgi görmek isterler. Erkekte başarı ve karizmaya önem verirler. Çekingen ve içine kapanık erkekleri itici bulurlar.

Başak Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Başak kadınları erkeklerde gizem ararlar. Açık her şeyi ortada olan erkekleri çekici bulmazlar. Erkek gizem dolu olmalı ve çözülmeyi beklemelidir. Erkek zeki ve kurnaz olmalıdır. Problem karşısında şikayet eden erkeklerden haz etmezler. Harekete geçen, sorun çözen, olaylara pozitif bakan erkekleri severler. Entrika çeviren, yanardöner erkekleri ilginç bulurlar. Yalandan nefret eden başaklar aldatılmayı kabullenemezler.

Terazi Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Terazi kadınları evlilikte uyum ararlar. Erkekte fiziksel görünüme değer verirler. Vücudu orantılı erkekleri tercih ederler. Karakteri sağlam ve eğitimli insanlarla sohbet etmek isterler. Erkekte kibarlık arar, kaba saba maço erkeklerden uzak dururlar. Erkekte sanatçı ruh ararlar. Sanatsal etkinliğe katılan erkeklerle vakit geçirmekten hoşlanırlar.

Akrep Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Akrep kadınları erkeklerin tutkulu ve ihtiraslı olmasını ister. Yoğun duygu yüküne sahip akrep kadınları erkeğin dengeli olması gerektiğine inanırlar. Erkeğinin hatasını kolay affeden akrepler erkekler tarafından çok sık aldatılırlar. Sevdiklerine karşı fedakârlık yaptıkları için çok hırpalanırlar. Yaşamdan tat almak için mücadele eder. Hedefine kitlenen akrepler hedeflerine kısa sürede ulaşırlar.

Yay Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Yay kadınları alışılmış kalıpların dışına çıkarlar. Yabancı insanlarla görüşmek hoşlarına giderler. Sportif erkekleri tercih ederler. Takım elbise giyinen düz kalıplara sahip erkekleri sevmezler. Beslenmesine dikkat eden yaşam felsefesi olan insanları kendilerine yakın bulurlar.

Oğlak Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Oğlak kadınları öfkesine hakim, serinkanlı erkeklerden hoşlanırlar. Erkeğin gerçekçi olmasını isterler. Hayalperest erkekleri ciddi bulmazlar.  Hayata gerçekçi yaklaşır hayallere yer vermezler. İşlerini sağlama almayı severler.  İhtimaller üzerine konuşmaz gerçekler üzerinden hareket ederler. İlişkilerde süreklilik ve devamlılık isterler. Gelip geçici heves peşinde koşmazlar.

Kova Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Kova kadınları geniş bir hayat felsefesine sahip erkeklerden hoşlanırlar. Bağnaz düşünce yapısına sahip geleneksel erkekleri itici bulurlar.  Romantik erkekleri sevmezler. Erkeğin karizmatik olmasını arzularlar. Zeki, kurnaz ve plan kuran erkekler genelde ilgilerini çeker. Kıskanç ve tutucu erkekler kova kadınlarının sevmediği erkek tipleridir. Hedeflerine ulaşmada önüne çıkan engelleri aşmak için mücadele ederler. Aşkı yoğun ve derin yaşarlar.

Balık Burcu Kadınları Hayattan Neler Bekler?

Balık kadınları erkekte sadakat ararlar.  Kendisine destek olan, zor gününde sıkıntısına katlanan erkeklerle evlenmek isterler.  Yardım etmeyi seven balıklar cömert, eli açık, cimri olmayan erkekleri hayatlarına sokarlar. Erkeğin centilmen ve nazik olmasını isterler.

 

3 Yorumlar
  1. […] Disiplini seven başak anneleri çoğu zaman çocuklarına karşı aşırı korumacı olurlar. Burçlara göre kadınların istekleri makalemizi okuyarak detaylı bilgi […]

  2. […] Orkidenin büyüsüne kapılan aslan burcu kadını orkide ile mutlu edilebilir. Ayrıca burçlara göre kadınlar makalemizi okuyarak burçlar daha farklı bilgilere sahip […]

  3. […] ikizler burcuna hediye alma konusunda pek zorlanmazsınız. Sosyal ilişkisi kuvvetli olan ikizler kadınına çekici bir tişört, cep telefonu, orijinal bir küpe ve biyografi tarzında kitaplar hediye […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.